Z życia wzięte

Modny telefon wymaga również interesujących i praktycznych dodatków – na rynku jest obecnie wiele rodzajów akcesoriów. Słuchawki, etui, szkło hartowane, kijek do selfie itd. Podpowiadamy, co jest trendy!

Szkło hartowane

Porysowany wyświetlacz to duża strata dla każdego właściciela nowoczesnego i drogiego telefonu. Szkło hartowane lub folia szklana to już standard w każdym smartfonie, gdyż świetnie zabezpieczają urządzenie przed zarysowaniami czy pęknięciem, np. w razie jego upadku.

Szkło hartowane wyróżnia dużo wyższa wytrzymałość na uszkodzenia niż zwykłe szkło. Skala twardości może wynieść aż 9H (zależnie od modelu). Ważne jest jednak, aby właściwie je założyć, gdyż musi idealnie przylegać do wyświetlacza.

Dobrym wyborem będą m.in. szkła T-max, Mocolo TG, Benks itd., gdyż gwarantują ochronę na całej powierzchni wyświetlacza. Kolory i wysoka jakość obrazu nie zmienią się, a w razie upadku wstrząsy będą zamortyzowane.

Etui na telefon

Równie ważne jest etui na telefon. Podobnie jak folia, pełni ono funkcję ochronną i jest jednym ze standardowych akcesoriów do smartfona. To absolutny must have – chroni urządzenie na co dzień, np. w razie delikatnego upadku czy zalania. Warto jak najlepiej zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniem.

Etui na telefon produkowane są przez wielu producentów i dedykowane konkretnym modelom telefonów Samsung, Huawei, Apple itd. Wybór jest tak szeroki, że każdy znajdzie model dla siebie – w ulubionym kolorze, ze wzorem, docięte, aby można było wygodnie korzystać z aparatu fotograficznego, stylowe, intrygujące itd. Etui to świetny design i podstawowa ochrona przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

Selfie stick

Wielu z nas, wybierając nowy smartfon, zwraca uwagę m.in. na możliwości aparatu  fotograficznego. Przydatnym gadżetem jest też selfie stick. Jeśli wykonujecie dużo autoportretów albo zdjęć grupowych, np. na portale społecznościowe, znacznie ułatwi Wam on zadanie. Moda na kijki do selfie trwa w najlepsze!

Rozkładany kijek to niezwykle praktyczny gadżet. Dzięki niemu można też ominąć przeszkody, np. ludzi, fragment budynku itd., by sfotografować wybrany obiekt. Warto po prostu mieć go pod ręką, gdyż przydaje się bardzo często.

Słuchawki bezprzewodowe

Jeśli lubisz słuchać muzyki na telefonie, jednym z praktycznych akcesoriów są też słuchawki. Obecnie zapanowała moda na te bezprzewodowe. Są droższe od tradycyjnych, ale warto rozważyć ich zakup – to absolutny hit dla audiofilów, gdyż oferują wyższą jakość dźwięku i redukują szumy.

Modnych akcesoriów do telefonu nie brakuje – warto wymienić także słuchawkę bezprzewodową do samochodu, kable USB, power bank, finger holder, ładowarkę sieciową, a także niezwykle praktyczny uchwyt do auta, jeśli korzystamy z map i GPS.

__

Artykuł powstał we współpracy z serwisem comtrading.pl. W tej hurtowni GSM znajdziesz wiele akcesoriów do telefonów komórkowych po atrakcyjnych cenach.