Czy wiesz, że...

Firma SOBIK to hurtownia artykułów spożywczych z bardzo dobrą infrastrukturą magazynową, która zajmuje się również dystrybucją produktów dostępnych w swojej ofercie. W swoim asortymencie posiada szeroki wybór artykułów spożywczych znanych marek, dzięki czemu w sposób kompleksowy jest w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Dostępny jest szeroki wybór zarówno produktów mleczarskich, ale także produkty suche m.in. makarony, herbaty, kasze, aromatyczne przypraw oraz produkty do wypieków.

Hurtownia z artykułami spożywczymi SOBIK posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną, dzięki czemu jest w stanie zapewnić stały dostęp produktów. Możliwość własnej dystrybucji umożliwia zrealizowanie zamówienie na następny dzień od daty złożenia zamówienia. Własna dystrybucja to również gwarancja terminowej dostawy. Szybkość realizacji zamówień jest bardzo istotną kwestia szczególnie w branży spożywczej, gwarantuje to bowiem stały dostęp do świeżych produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozbudowanej sieci kontaktów firma SOBIK współpracuje ze znanymi producentami m.in.

  • Czanieckie Makarony
  • Maspex Wadowice
  • Kupiec
  • Nestle
  • Woseba
  • Mokate
  • Prymat
  • Uniliver

Obszerna gama produktów pozwala na łatwiejsze dostosowanie swojej oferty do potrzeb swoich odbiorców.

Hurtownia, która dba o Klienta: Sobik

Firma SOBIK zdaje sobie sprawę z stale rosnące wymagania klientów dotyczących m.in. jakości produktów i zachowanie odpowiedniego terminu przydatności do spożycia. Ze względu na oczekiwania hurtownia cały czas pracuje nad zapewnieniem odpowiednich warunków magazynowania, oraz kontroluje terminy przydatności artykułów spożywczych. Ze względu na to posiada bardzo dobrze rozbudowaną część magazynową, gdzie w sposób należyty rozgraniczone są produkty suche i świeże. Aby zapewnić odpowiednie warunki przechowywania, są odpowiednie chłodnie dla produktów świeżych. Przedsiębiorcy oraz kliencie stali się bardziej wymagający odnośnie gwarancji, że zakupione produkty przechowywane są w odpowiednich warunkach i kontrolowana jest data przydatności do spożycia. Poszukują więc takiej hurtowni, która jest w stanie im to zagwarantować.

Zaletą dobrej hurtowni spożywczej jest to, że potrafi w odpowiedni sposób zapewnić jakość oferowanych produktów. Hurtownia SOBIK spełnia wszystkie wymagane wymogi, aby zagwarantować odpowiednią jakość swoich produktów. Wdrożone i respektowane są procedury dotyczące kontroli jakości produktów oraz ich terminowości. Hurtownia SOBIK gwarancja jakość.

Aby dowiedzieć się więcej o hurtowni, dystrybutorze artykułów spożywczych i mleczarskich należy skorzystać z strony https://www.sobikdystrybucja.pl/, gdzie można szersze informację dotyczące firmy Sobik.