Czy wiesz, że...

Czy wyobrażacie sobie dzisiaj przestrzeń publiczną bez reklamy? No właśnie… Banery zagościły w naszym świecie na dobre, już od ponad stu lat jest to jedna z najlepszych form promocji wśród dużych i małych przedsiębiorców. Druk wielkoformatowy stał się więc narzędziem, które daje przewagę na lokalnym rynku – tylko dobrze zbudowana marka utrzyma się i będzie się rozwijać. Banery UV to kolejny krok w kierunku rozwoju branży druku wielkoformatowego. Przekonajmy się, dlaczego technika ta jest tak ceniona!

Druk banerów UV – dlaczego warto?

Baner 5m to bardzo popularna forma reklamy. Czy jest skuteczna? Zależy to od bardzo wielu czynników, także tych nie związanych z samą techniką nadruku. My jednak skupimy się dzisiaj na technologii, jaką jest druk banerów UV. Jego największą zaletą jest trwałość oraz jakość obrazu. Plakaty drukowane na papierze są mało odporne na czynniki zewnętrzne, blakną, rwą się i tracą ostrość. Ich przydatność jest mocno ograniczona. Druk wielkoformatowy UV daje zdecydowanie więcej możliwości – baner 5m wykonany w tej technologii może wytrzymać bez straty jakości nawet około dekady (zwykle dłużej, jeśli druk wielkoformatowy pokrywa się laminatem, dodatkowo poprawiającym odporność).

Na czym polega druk banerów UV?

Do tworzenia wielkoformatowej reklamy wykorzystywany jest tutaj ciepły polimer. Odpowiednio naniesiony i potraktowany promieniowaniem UV (ultrafioletowym), staje się twardy i elastyczny, podobnie jak plastik. Baner UV ma postać cieniutkiej warstwy tworzywa sztucznego, odpornej na działanie czynników atmosferycznych, między innymi nadmiernego promieniowania czy wilgoci. Drukarnia banerów UV oferuje zaskakująco szeroki zakres usług – między innymi druk na powierzchniach innych niż papier, np. szkło, plastik, płyty PCV, folie i tkaniny.

20110507045

20170113 122313

Fot. Wydruki wielkoformatowe od Eye Design

Banery UV – trwała reklama dla Twojej firmy!

Wśród specjalistów, którzy druk banerów UV opanowali do perfekcji, warto wskazać jedną z firm ze stolicy Wielkopolski. Konkurencja jest tutaj ogromna, a i przestrzenie do zagospodarowania banerami ogromne. Natomiast nietrudno zwrócić uwagę, że banery UV z Eye-Design.net.pl, posiadają prawdopodobnie najciekawsze wizualne rozwiązania w tej części Polski. Banery 5m autorstwa Eye Design, to realizacje najwyższej trwałości oraz z zachowaniem topowych standardów obrazu i kolorów.

Dobra drukarnia banerów UV nie zna słowa „niemożliwe”. Twoją reklamę umieszczą wszędzie tam, gdzie tylko będzie to oczekiwane, np. na posadzce podłogi, drzwiach lub ściance działowej, balustradach, lub na billboardzie lub plandece samochodowej. W firmie Eye Design możecie liczyć na fachowe wsparcie, nie tylko w czysto technicznym aspekcie, ale także od strony marketingowej – opinia fachowca np. przy wyborze rodzaju reklamy lub jej lokalizacji to świetna sprawa!