Czy wiesz, że...

W dzisiejszym świecie komputer przenośny to norma, bez jego udziału ciężko chociażby o postęp w biznesie, projektowaniu czy wielu rozrywkach. Męska torba na laptopa to zakup bardzo istotny przez kilka czynników. Pokrowiec ten musi być stylowy, ale i praktyczny. Jeśli więc nie przepadacie za całodniowymi pielgrzymkami po galeriach handlowych, skrócimy nieco wasze męki i podpowiemy, gdzie kupić torbę na laptopa, której właśnie potrzebujecie!

Teczka na laptopa – skórzana torba, którą nosimy do pracy

Męskie torby na laptopa do celów służbowych to typowe aktówki. Muszą być nieco formalne i eleganckie – ich zaletą jest estetyka, gdyż świetnie uzupełniają biznesowe stylizacje, dodają animuszu i są atrybutem pewnego siebie gentlemana. Skórzana torba na laptopa musi być wykonana z naturalnego materiału, wówczas posłuży na lata i będzie prawdziwą perełką w męskiej garderobie.

Torba do laptopa męska zwykle dokładnie tak się w sklepie nie nazywa. Jeśli o taką spytamy, ekspedientki mogą wysłać nas do któregoś z lokalnych marketów elektronicznych. Zwróćmy więc uwagę na skórzane torby męskie. Przed zakupami dokładnie zbierzmy wymiary naszego komputera, by dopasować do nich przyszłą męską torbę na laptopa. Gdzie szukać? Zwróćmy uwagę na sieciowe butiki, które posiadają asortyment dla panów i cechują się klasycznym krojem, np. Reserved lub Zara. Męska torba do laptopa powinna być nieco większa niż sam komputer, by schować do niej dodatkowo dokumenty, kalendarz czy kanapkę do pracy. Jeśli nie lubicie wychodzić do tłocznych galerii handlowych, to ciekawe męskie torby na laptopa ze skóry znajdziecie też w sklepach online z modą męską.

Poniżej popularne torby marki Brodrene. Więcej znajdziecie tutaj: https://gentle-man.pl/80-torby-na-laptopa

img 3692

img 3783a

Wielofunkcyjne, męskie torby do laptopa – sprawdzą się w każdych warunkach

Jeśli funkcjonalność przedkładacie ponad styl, to swoje kroki warto skierować do jednego ze sklepów specjalistycznych. I o ile w sieciach popularnych marketów ze sprzętem elektronicznym znajdziemy tylko kilka sztampowych modeli męskich toreb na laptopa, o tyle w sklepach stricte komputerowych możemy znaleźć prawdziwe cudeńka.

Przykład? Wzmacniana od wewnątrz torba do laptopa, wykonana z nieprzemakalnych włókien, posiadająca kilka dodatkowych kieszeni wewnątrz i na zewnątrz. W jej wnętrzu można unieruchomić laptop, wsadzić bezpiecznie myszkę, telefon komórkowy, portfel itd. Taka męska torba na laptopa to perełka dla fanów wielofunkcyjnych gadżetów – odporna na uderzenia, nieprzemakalna, lekka itd. W przeciwieństwie do teczki na laptopa, którą kupimy w sklepie odzieżowym, profesjonalne torby lepiej sprawdzają się w podróży, gdyż z reguły nosi się je na ramieniu. Mają zdecydowanie bardziej sportowy design, więc nie są już tak estetyczne w formalnych okolicznościach.

img 3773

Fot: Torba na laptopa marki Brodrene (Gentle-Man.pl)

Torba czy plecak na laptopa?

Jeśli jednak wciąż macie problem z kupnem męskiej torby do laptopa, a oferta butików i sklepów specjalistycznych nie bardzo wam odpowiada, kołem ratunkowym pozostają plecaki na laptopa. Proste, ale jakże praktyczne rozwiązanie, doskonałe np. na rower, gdy ręce są zajęte. Plecaki to modne dodatki w stylu urban, już od dawna przestały być kojarzone jako szkolne tornistry i chętnie z ich walorów funkcjonalnych i wizualnych korzysta wiele młodych ludzi.