Z życia wzięte

Prezenty dla dzieci ze srebra.

Prezenty na chrzest

Narodziny dziecka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. To wiele szczęścia, ale także nowych obowiązków. Już przed porodem niezbędne jest przygotowanie pokoju, kupno ubranek, kosmetyków, wózka czy łóżka dla dziecka. Po narodzinach dziecka karmienie, przewijanie, płacz dziecka drzemka to nowa rzeczywistość dla rodziców. Jednak oprócz tych tak ważnych zobowiązań są także chwile, podczas których możemy cieszyć się, zapominając o wszystkich problemach i dzielić radością z najbliższymi.

Takie momenty to chrzest dziecka, urodziny czy później roczek. Podczas takich uroczystości obecni są członkowie najbliższej rodziny i nasi przyjaciele. Dla ich upamiętnienia niezbędne są odpowiednie prezenty, najlepiej takie, które przetrwają wiele lat i są wysokiej jakości. Przedmioty, które można spersonalizować, wpisując najważniejsze dane dziecka. Imię, data urodzenia, waga dziecka czy jakaś pamiątkowa sentencja powinny w przyszłości być jak kapsuła czasu i przypominać nam o tej uroczystości oraz najważniejszych faktach związanych z dzieckiem.

ingese 3szt

Sztućce srebrne dla dzieci

Takim prezentem dla dziecka na chrzest, który spełni te warunki i będzie nas radować długi czas, są na pewno srebrne sztućce dla dzieci. To może być na przykład srebrna łyżeczka na chrzest z grawerem. Często takie łyżeczki srebrne posiadają odpowiednie obrazki, na których można zaznaczyć odpowiednie dane dziecka. Mogą to też być zestawy różnych sztućców takich jak widelczyki, nożyki i łyżeczki. Srebrne sztućce dla dziecka o odpowiedniej wielkości oprócz tego, że są przepięknym prezentem, mogą także być używane na co dzień do karmienia dziecka. Srebro próby 925 jest nie tylko bardzo trwałe i ma piękny poblask, ale ma także znane od dawna właściwości zdrowotne. Działa antybakteryjnie zapewniając lepszą sterylność pokarmu i większe bezpieczeństwo naszego dziecka.

girl

Srebrne grzechotki na chrzest

Wyroby srebrne próby 925 to nie tylko srebrne łyżeczki na chrzest, urodziny czy roczek. Mogą to też być inne prezenty z tego szlachetnego metalu. Srebrna grzechotka z grawerem także przetrwa wiele lat w niezmienionym stanie, a wykonany napis będzie zawsze widoczny. To jednak także niebanalna zabawka dla niemowlaka i starszego dziecka. Dźwięk grzechotki działa relaksująco na dziecko, uspakajając je. Srebrne wyroby w wielu kulturach świata mają zapewnić dziecku szczęście i dostatek na całe życie.

8403 or

Kubki ze srebra próby 925

Doskonałym i mniej znanym prezentem na chrzciny, urodziny czy roczek, może być srebrny kubek w całości wykonany ze srebra 925. To nie tylko upominek, ale też praktyczny kubek, który służy do picia i karmienia dziecka w codziennym życiu.