Z życia wzięte

Każdego sezonu zalewa nas fala ubranek dziecięcych. Moda dla szkrabów rozwija się w równym tempie, jak dla dorosłych, a ceny szybują w górę – polscy rodzice są dzisiaj gotowi płacić nie tylko za jakościowy wyrób, ale także za ubrania na topie. Jednak czy wydawanie bajońskich sum na ubrania dla dzieci ma sens? Jak zdecydować, że dany producent odzieży dziecięcej jest wart naszej inwestycji? Oto firma TUSS z Kalisza, idealne miejsce na zakupy dla rodziców – zapraszamy!

Ubrania dla dzieci – producent to więcej niż metka!

W przypadku zakupów dla malucha warto być trochę pragmatycznym. Oczywiście nie ma co popadać w skrajności, ale przyda nam się wiedza, że producent ubrań dziecięcych działa tak samo jak dostawca ubrań dla dorosłych. Doskonałe opakowanie, ciekawa metka, wysoka cena – mogą być zarówno oznaką doskonałej marki, jak i chęci zatuszowania kiepskiej jakości. Miejmy się na baczności – przy pierwszym teście, którym zwykle są trzy kolejne prania z ciężkich plam, metka nie będzie stanowić żadnej wartości.

Trwałość – to najważniejsza cecha, jaką wyróżnia się solidny producent ubrań dziecięcych. Wielokrotne pranie i rozciąganie sprawiają, że niektóre z ubrań po kilku razach zwyczajnie zamieniają się w ścierki. Zwykle ciężko ocenić trwałość na sklepowej półce, stanowczo nie uda nam się tego zrobić metodą „na oko”. Zerknijmy zatem, co na metce napisał sam producent ubrań dla dzieci. Jeśli wyrób to połączenie bawełny oraz elastycznych tworzyw sztucznych, to znak, że trafiliście pod dobry adres. Takie zestawienie włókien sprawia, że ubranka dla dzieci są odporne na rozciąganie i wirowanie w pralce, a także zachowują kolor i są miękkie, nie podrażniają więc skóry.

c3da4798313a67f8449eafe4606b3ad2c78ed030 slider bttg

Fot.  producent ubrań dla dzieci Tuss.pl

Dlaczego nie warto inwestować bajońskich sum w ubranka dla dzieci kiepskiej jakości? To pieniądze w błoto – nie oszukujmy się, moda zmienia się jak w kalejdoskopie, to co dzisiaj podnosi cenę lichej jakości wyrobu, jutro nie będzie miało żadnego znaczenia. Dlatego pragmatyzm i racjonalne zakupy są dzisiaj cenione – rodzice mogą liczyć w przypadku niektórych producentów ubrań dla dzieci na wyroby uniwersalne, tak stylistycznie jak i kolorystycznie. Jakość, która wynika z solidnego szycia i doboru trwałych materiałów sprawia, że niektóre kreacje posłużą nawet kilku pociechom, zyskując przy tym miano kultowych.

Polskie ubrania dla dzieci TUSS – oto, jak robi się solidny interes w świecie mody dziecięcej!

W drugiej części poradnika chcemy posłużyć się dla was przykładem polskiego producenta ubrań dziecięcych, firmą TUSS z Kalisza. Marka ta wypuszcza na rodzimy rynek samodzielnie projektowane i szyte ubrania dla mam i dzieci. Czerpiąc zarówno z aktualnych trendów dla dorosłych, jak i uniwersalnych motywów z mody dziecięcej, tworzą kreacje, które są oryginalne, świeże i urocze. W TUSS znajdziecie ubrania dla mam i córek wysokiej jakości, odporne na wielokrotne pranie i noszenie w ekstremalnych (czyli typowych dla dzieci) warunkach. Zachęcamy do zaglądania do ich katalogu, gdzie znajdziecie między innymi wspólne kreacje dla matek i córek na wesele, letni wypoczynek czy codzienny jogging!