Z życia wzięte

O tym, że panie to wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia wie chyba każdy. Sytuacja dodatkowo komplikuje się, gdy dla bliskiej nam kobiety staramy się wybrać idealny prezent. Bransoletki, kosmetyki czy ubrania stały się już nieco oklepane. W związku z tym coraz częściej wracamy do klasyki, czyli książki. Poniżej dowiesz się jakie pozycje cieszą się ostatnio największą popularnością.

Polski Grey

O Blance Lipińskiej słyszał chyba każdy Polak oraz Polka. Nikomu nieznana pisarka szturmem podbiła rynek książki za sprawą swoich powieści erotycznych (https://livro.pl/blog/blanka-lipinska-ksiazki-ktore-sa-naszpikowane-akcja) . Choć być może nie jest to pozycja dla każdego, czasami warto zaryzykować. Poza namiętnymi scenami seksu Lipińska sprawnie likwiduje wszelkiego rodzaju tabu związane ze sferami intymnymi. To również świetny wybór dla osób, które uwielbiają nieoczywiste wątki kryminalne. W końcu proza Lipińskiej to prawdziwa literacka hybryda – w związku z tym to gwarancja udanej lektury. Poza tym do zakupionej książki już niedługo będzie można dołączyć bilet do kina!

Francuski urok

Guillaume Musso to autor, który dzięki swojemu ogromnemu dorobkowi literackiemu z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym koneserkom książek. Ponieważ Cię kocham, Uratuj mnie, czy Zjazd absolwentów (https://livro.pl/blog/guillaume-musso-ksiazki-ktore-podbily-rynek) to jedynie garstka literackiego zaplecza. W prozie Musso odnajdą się zarówno fanki romansów, jak i thrillerów, czy nawet powieści psychologicznych. Wciągające historie, wielowymiarowi bohaterzy i świetne dialogi to gwarancja udanego prezentu.

Rozważna i romantyczna

Katarzyna Michalak (https://livro.pl/zagubiona-trylogia-autorska-tom-2-michalak-katarzyna-sku1221905688.html) to niemal kwintesencja polskiej prozy romansowej. Trylogia jej autorstwa to idealna okazja do tego, by podjąć refleksję na temat miłości oraz naszych relacji. Proza Michalak przepełniona jest uczuciem – zarówno na gruncie formy, jak i treści. Co najważniejsze jej książki to przede wszystkim dzieła, dzięki którym czytelniczki znajdują bratnie dusze w osobie przedstawionych postaci. Trudy codziennego życia, miłość, która okazuje się przeciwieństwem romantycznej komedii oraz ludzkie okrucieństwo to swego rodzaju oś, wokół której obracają się wszystkie wątki. Trylogia Michalak to idealny prezent dla kobiety, która podczas lektury pragnie poczuć się jak na kawie z przyjaciółką. Wciągająca fabuła i pełnokrwiste postacie to gwarancja dobrej lektury.

Jak widać polski oraz zagraniczny rynek książki to prawdziwa kopalnia książkowych perełek. Wybierz pozycję, która najbardziej pasuje do bliskiej Ci kobiety i ozdób ją wyjątkową dedykacją – niezapomniany prezent gotowy.