Z życia wzięte

Prowadząc firmę starasz się myśleć racjonalnie i działać oszczędnie? Nie lubisz trwonić pieniędzy na niesprawdzone formy promocji? Jesteś znudzony typowym marketingiem proponowanym przez doradców, a do tego masz wrażenie, że ich pomysły nie przynoszą zakładanych rezultatów?

NAMIOTY REKLAMOWE – WYJDŹ POZA SCHEMAT

Prowadząc firmę starasz się myśleć racjonalnie i działać oszczędnie? Nie lubisz trwonić pieniędzy na niesprawdzone formy promocji? Jesteś znudzony typowym marketingiem proponowanym przez doradców, a do tego masz wrażenie, że ich pomysły nie przynoszą zakładanych rezultatów? Weź sprawy we własne ręce i otwórz się na kampanię outdoorową, wykorzystując zalety jakie ma namiot z nadrukiem. Namioty reklamowe z nadrukiem to taka forma promocji, która na pewno spełni twoje oczekiwania. Nie dość, że projekt odzwierciedli wszystkie twoje pomysły to w Plinth zamówisz go najtaniej w Polsce.

NAMIOT REKLAMOWY CENA ATRAKCYJNA

Biorąc pod uwagę namioty reklamowe cena może wydawać się wygórowana. Jeżeli jednak uwzględnisz uniwersalne zastosowanie tego produktu, szybko dojdziesz do wniosku, że zakup namiotu reklamowego to inwestycja na lata. Dobrze zaprojektowany namiot z nadrukiem pozwoli ci na wielokrotne używanie tego samego produktu – w różnych okolicznościach. Namiot reklamowy jest lekki i prosty w obsłudze, a do tego wytworzony z wysokiej jakości materiałów, dlatego nie musisz się obawiać, że zniszczy się podczas imprez plenerowych. Wystarczy, że wyślesz razem z nim odpowiedzialną obsługę do reprezentowania swojej firmy i z pewnością namiot z nadrukiem wróci w niezmienionej postaci – gotowy do ponownego używania. Warto też podkreślić, że w cenie produktu masz dodatkowo profesjonalne przygotowanie projektu 2d, lub jeśli zdecydujesz się na minimum trzy nadruki – również wersji 3d. Poprawki i wizualizacje są oczywiście darmowe i niezobowiązujące do zakupu. Plinth zapewnia komfort swoim klientom i chce mieć pewność, że wszyscy odbiorcy będą zadowoleni.

SPERSONALIZOWANE NAMIOTY REKLAMOWE

To, co jest największą zaletą, gdy kupujesz namiot z nadrukiem – to możliwość dopasowania oferty pod swoje konkretne potrzeby. Poza projektowaniem samego nadruku masz również możliwość wyboru jednego z sześciu najpopularniejszych i najbardziej sprawdzonych kolorów. To ty decydujesz, ile ścian ma być zabudowanych i jak silne obciążenie ma być dodane do samej konstrukcji. Producent zapewnia wysoką jakość stosowanych materiałów oraz lekkość stelaża.

DAJ SZANSĘ SWOJEJ FIRMIE

Jeżeli nie próbowałeś jeszcze takiej formy promocji jak namioty reklamowe teraz jest najlepszy czas, aby to zrobić. Zaufaj sprawdzonej marce, która oferuje produkty w atrakcyjnych cenach. Spraw, aby namiot reklamowy był pierwszym krokiem do twojego sukcesu!