Czy wiesz, że...

Extra używany samochód, nowa super maszyna do gier, porządny remont w mieszkaniu – raz na jakiś czas każdy o tym marzy. No prawie każdy bo niektórzy pieniędzy już nie potrzebują. Ale to mniejszość. Sensem zakupów jest posiadanie ale dobrze jest poznać opinie o produktach i firmach oraz nie zapłacić za to więcej niż jest to warte a jeszcze lepiej jak by nie trzeba było za to od razu płacić.

Szaleństwo zakupów

Dotyka prawie każdego i dla tego powinno się znać kilka narzędzi, które pomogą kupić i nie spłukać się do cna. Najlepsze z nich zostają podane na tacy w tym artykule.

Najpierw musimy określić co dokładnie potrzebujemy bo marzenia marzeniami ale trzeba uczyć się na błędach i to najlepiej błędach innych. Do tego służą portale z opiniami o produktach:

Przedstawiam 5 narzędzi, które pomogą w zakupach nawet jeśli myślałeś, że Cię na nie nie stać:

 

1) CENEO

 

ceneo

 

Ceneo tu wszystkie produkty, które można kupić online. Pieluchy, rowery, telefony, gitary, depilatory – dosłownie wszystko co jest dostępne na rynku i możliwe do kupienia w sieci. Opinie są wiarygodne, bardzo często bardzo szczegółowe.

strona: https://www.ceneo.pl/

2) OPINEO

 

opineo

Opineo to ranking sklepów online, produktów oraz firm. Można czytać opinie, można je wystawiać. Oceniamy w „gwiazdkach” a wyniki są pokazywane w uśrednionej liczbie od 1 do 5. Użytkownicy szczegółowo opisują swoje wrażenia z zakupów, z korzystania z zakupionych produktów oraz celnie oceniają firmy.

strona: https://www.opineo.pl/

3) FARAON24

 

faraon24

Faraon24 to opinie potrzebne każdemu, kto chce coś kupić a zapłatę rozłożyć na raty. Szczegółowe analizy i porównania pożyczek internetowych a także kredytów na zakup mieszkania lub domu. Strona oferuje wiele różnych narzędzi jak kalkulatory rat i porównywarki ofert.

strona: https://faraon24.pl/

4) TWISTO

 

twisto

Twisto to aplikacja pozwalająca odłożyć zapłatę za zakupy na późniejszy czas. Można jej używać w sklepach online i stacjonarnych. Działa podobnie do karty kredytowej ale jest znacznie wygodniejsze i zdecydowanie bezpieczniejsze.

strona: https://www.twisto.pl/

5) REVOLUT

 

revolut

Revolut to wirtualne konto online. Pozwala wykonywać przelewy, kontrolować własny budżet domowy, udostępnia kryptowaluty a także ubezpieczenia. Można korzystać w Polsce i za granicą. Nie zastąpi tradycyjnego banku ale na pewno wielu fanom zakupów ułatwi życie.

strona: https://www.revolut.com/pl-PL

Spodobały Ci się te narzędzia? - udostępnij artykuł na Facebooku, Twitterze i powiedz o nich znajomym – bo warto oszczędzać.