Czy wiesz, że...

Lista bukmacherów posiadających zezwolenie ministerstwa finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terytorium Polski stale rośnie. Jednym z nowych jest Betfan. Bukmacher trochę inny niż zwykle.

Betfan mimo krótkiego stażu na polskim rynku, przebojem zdobył serca graczy. Bukmacher ten posiadający zezwolenie Ministra Finansów z dnia 29 października 2018r. na prowadzenie zakładów wzajemnych przez Internet, od samego początku swej działalności podejmował konkretne i wyraziste decyzje.

Ich oferta na tle konkurencji wypada bardzo przyzwoicie i jest naprawdę konkurencyjna. Skłania to z całą pewnością wielu nowych graczy do zakładania konta w ich serwisie. Niekiedy procedura ta przysparza jednak użytkownikom problemów. W poniższym artykule postaramy się podpowiedzieć Państwu, co zrobić, aby Betfan rejestracja przebiegła szybko i sprawnie.

Betfan rejestracja- pierwsze kroki

Aby legalnie brać udział w obstawianiu zakładów bukmacherskich musisz mieć ukończone 18 lat. Dział obsługi klienta w celu weryfikacji danych użytkownika prosi zwykle o wysłanie skanu dowodu osobistego bądź innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.  Próba oszukania bukmachera w kwestii swojego wieku spełznie więc na niczym, gdyż będzie on miał wgląd do wszystkich informacji o Tobie. Mimo wszystko będziesz zmuszony uzupełnić potrzebne dane poprzez wpisanie ich w konkretnych polach.

Koniecznym warunkiem poprzedzającym obstawianie zakładów u bukmachera Betfan jest również akceptacja regulaminu korzystania z serwisu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach reklamowych.

W przypadku wielu okresowo dostępnych promocji, które Betfan nomen omen oferuje bardzo często, istnieje również możliwość wpisania w odpowiednią rubrykę specjalnego kodu, który w przyszłości uprawni Cię do otrzymania atrakcyjnego bonusu.

Gra u bukmachera Betfan

Gdy przedstawiony powyżej proces rejestracji zakończy się sukcesem, to na swój adres e-mail powinieneś otrzymać informację, iż Twoje konto jest już w pełni gotowe do gry. Będziesz tym samym upoważniony do korzystania z pełni oferty Betfan-a.

Dołączysz tym samym do sukcesywnie powiększającego się grona zadowolonych graczy. Jesteśmy przekonani, że na pewno nie pożałujesz tej decyzji.