Z życia wzięte

Ciepły i przyjemny letni wieczór potrafi być skutecznie przerwany przez irytujące bzyczenie. Komary, meszki i insekty potrafią być nie tylko irytujące, ale i uporczywe, szczególnie w przypadku gdy ktoś ma uczulenie na ich ukąszenia.

W większych miastach co prawda prowadzi się akcje eliminowania insektów takich jak komary, jednakże insekty te są tak wytrzymałe, że takie akcje na niewiele się zdają. Kiedy mamy już dość uciążliwych komarów, warto jest postawić na skuteczną i bezpieczną ochronę przed insektami. Moskitiera pozwoli w pełni cieszyć się świeżym i rześkim wieczornym powietrzem i nie wpuści do naszych mieszkań i domów chmar komarów. Jakie moskitiery są najbardziej popularne i z czym najlepiej się one komponują?

Moskitiery nie tylko w tropikach

Kiedy pomyślimy o moskitierze, to mimowolnie kojarzy się nam ona głównie z ciepłymi krajami. Tam moskitiera pełni bardzo ważną rolę, ponieważ insekty potrafią przenosić groźne choroby. W naszym klimacie na szczęście są jedynie frustrujące i uciążliwe, jednakże zaopatrzenie się w moskitierę skutecznie rozwiąże ich problem i pozwoli na spokojne cieszenie się wieczornym powietrzem.

Moskitiery ramkowe, czyli najpopularniejszy sposób ochrony przed komarami

Moskitiery ramkowe są niezwykle popularne. Dzieje się tak za sprawą niezwykle prostego i szybkiego montażu takiej moskitiery. Montaż i demontaż zajmuje dosłownie kilka chwil, dzięki czemu możemy bez problemu podlać kwiatki, czy otworzyć okno. Moskitiery ramkowe składają się z siatki, która jest na tyle zbita, by chronić przed komarami i insektami, przepuszczając przy tym świeże powietrze. Moskitiera ramkowa zbudowana jest z siatki, która rozpięta jest na aluminiowej ramie. Dzięki zastosowaniu aluminium, moskitiera ramkowa odporna jest na działanie wszelkich warunków atmosferycznych. Nowoczesny i elegancki wygląd pozwala na dobranie moskitiery do każdego wnętrza. Moskitiery ramkowe są ponadczasowe, a przez swoją funkcjonalność i łatwość montażu/demontażu, coraz bardziej popularne. Skuteczna ochrona przed insektami sprawia, że moskitiera okienna to jeden z lepszych sposobów na cieszenie się ciepłymi letnimi wieczorami, bez obawy o ukąszenia.
Moskitiery ramkowe dostępne są w wielu kolorach.

karnisz

Nie przepadasz za moskitierą? Połącz ją z modnym karniszem!

Choć wygląd moskitiery jest prosty, elegancki i minimalistyczny, to bywa, że przeszkadza niektórym w ogólnym wyglądzie danej aranżacji okiennej. W takich wypadkach dobrze jest połączyć skuteczną moskitierę z ponadczasowym i niewątpliwie eleganckim karniszem. Dzięki zasłonie moskitiera nie będzie aż tak widoczna, a ciągle będzie ona pełniła swoje najważniejsze zadanie – chroniła przed insektami. Jeśli chodzi o wybór konkretnego karnisza, to dostępna jest na rynku wyjątkowo estetyczna i elegancka linia karniszy. Mowa tu oczywiście o karniszach z serii Neo Prestige od firmy Karnix. Wyjątkowe połączenie metalu i drewna sprawia, że karnisze te wyglądają bardzo efektownie i ekskluzywnie.

Jeśli jesteś zainteresowany karniszami z serii Neo Prestige, koniecznie odwiedź stronę renomowanego producenta karniszyhttps://www.karnix.pl/linia-neo.html