Z życia wzięte

W dobie pandemii tęsknimy za ukochanymi smakami z ulubionych restauracji. Na szczęście część z popularnych lokali, również tych wykwintnych i oryginalnych zdecydowała się w obecnej, trudnej sytuacji uruchomić dostawę do klienta. Jednym z nich jest Kuchnia Otwarta - nowatorskie miejsce na kulinarnej mapie Lublina.

Dopracowane menu i świeże składniki

Goście restauracji w Lublinie, pamiętają z pewnością, że jej siła tkwi w szczerości i zaangażowaniu w tworzenie serwowanych potraw. Wyselekcjonowane składniki, pochodzące od najlepszych lokalnych dostawców i menu dopracowywane przez tutejszych szefów kuchni to największe atuty lokalu. Na szczęście zarówno stali bywalcy, jak i osoby dopiero poznające walory tutejszych potraw, nawet dziś - podczas okresu wprowadzonych ograniczeń - mogą cieszyć się ich smakiem. 

Bezpieczna dostawa

Dzięki portalowi https://danienazawolanie.pl/ dania z aktualnego menu Kuchni Otwartej, możemy zamówić z bezpieczną bezdotykową dostawą pod nasze drzwi. Restauracja realizuje dowóz potraw w Lublinie, a do naszego wyboru pozostaje karta - aktualizowana co tydzień. Znajdziemy w niej zarówno specjalności polskiej tradycyjnej kuchni, serwowane w nowoczesnym wydaniu, jak pierogi lub tatar, jak i egzotyczne smaki kuchni z rożnych zakątków świata m.in wietnamską zupę pho czy amerykańskie buffallo rings. Z kolei w  codziennej - promocyjnej ofercie lunchowej znajdziemy pyszne lekkie dania z najświeższych składników w promocyjnej cenie.

Zrób to sam!

Szefowie Kuchni Otwartej, przygotowali również gratkę dla miłośników samodzielnych popisów kulinarnych. Aby własnoręcznie przygotować jedno z oferowanych w specjalnej zakładce, wykwintnych dań, wystarczy dzień wcześniej złożyć zamówienie, a wszystkie półprodukty przygotowane do obróbki dotrą do nas następnego dnia. Własnoręcznie przygotowana oryginalna potrawa jak np. filet z sandacza z puree z pietruszki, gratin ziemniaczanym i jarmużem z earl grey lub rydze z patelni z serem bursztynem, biszkoptem z natki pietruszki i sosem winno-żurawinowym zaskoczy naszą druga połówkę i będzie wspaniałym urozmaiceniem kwarantanny!