Uroda

Lato to czas podróży. Piękna pogodna, długie dni i chęć odpoczynku sprawia, że chętnie udajesz się w różne zakątki kraju i świata. Zanim jednak wyjedziesz, musisz pamiętać o odpowiednim przygotowaniu się do wyjazdu. Zwykle to właśnie przed nim kupujesz nowe ubrania, przydatne przewodniki, a także poręczne opakowania na kosmetyki. Zamiast nich możesz postawić na wydajne produkty zero waste, które nie zabiorą Ci dużo miejsca podczas podróży.

  Małe i poręczne

  Wyjeżdżając, decydujesz się na zakup kosmetyków w małych buteleczkach lub dysponujesz opakowaniami, do których przelewasz oryginalne produkty. Zamiast jednak tracić pieniądze na popularne miniaturki, postaw na produkty zero waste – często nie mają one pudełka, które dodatkowo obciąża bagaż, a jeśli już mają, zazwyczaj jest on stworzony z surowców pochodzących z recyklingu. Warto zatem przy okazji wyjazdu zadbać o naturę i postawić na poręczne produkty, które znajdziesz tutaj: https://www.natinati.pl/pl/zero-waste.

  Znowu się wylało…

  Z pewnością chociaż przydarzyło Ci się rozlanie się szamponu lub kremu w kosmetyczce. Niesie to ze sobą nie tylko straty w produktach, ale także niszczy kosmetyczkę i może powodować trwałe plamy – unikaj ryzyka wylania produktu i postaw na kosmetyki w postaci stałej! Szampony w kostce (https://www.natinati.pl/pl/szampony-w-kostce) to świetne rozwiązanie – wydajne, małe i przydatne w każdej podróży! Wystarczy pamiętać o wysuszeniu ich po użyciu, a z pewnością nigdy nie zabrudzą kosmetyczki.

  Często ofiarą zgniecenia w kosmetyczce jest też pasta do zębów – jeśli chcesz uniknąć miętowego zapachu za każdym razem, gdy tylko ją otworzysz, postaw na tabletki lub proszek do czyszczenia zębów. Szczelnie zamknięty pojemniczek minimalizuje do zera problem zabrudzeń!

  Lekkie i zmyślne

  Produkty, które zabierasz w podróż powinny być również lekkie, dlatego na wyjazdach przyda się bambusowa szczoteczka do zębów. Jest mniejsza i lżejsza niż jej elektryczny odpowiednik. Wraz z bambusowym pojemniczkiem będzie świetnym wyjściem na kilkudniowy wyjazd. W ofercie sklepów internetowych (https://www.natinati.pl/pl/) znajdziesz też inne poręczne opakowania z patyczkami do uszu lub wacikami. Sprawdź ofertę zero waste i podróżuj w zgodzie z naturą!

  Pakowanie na wyjazd bywa stresujące, jednak jest to jedna z najważniejszych czynności. Jeśli bierzesz ze sobą jedynie bagaż podręczny, z pewnością powyższe rady pomogą Ci dobrze zaplanować swoje kosmetyczne zaplecze na wyjazd. Pamiętaj też o odpowiednim zabezpieczeniu dokumentów – to w końcu dzięki nim zwiedzisz cały świat!