Z życia wzięte

Na pierwszy rzut oka wygląda jak gadżet erotyczny dedykowany wyłącznie amatorom BDSM, jednak po chwili staje się podniecającą zabawką także dla par szukających nowych doświadczeń w sypialni. Chodzi o pas cnoty, który dla jednych nadal jest szokującym produktem, z kolei dla innych stanowi niezastąpioną grę wstępną do pikantnych zabaw we dwoje. Odkrywamy tajemnice i wyjaśniamy, skąd wzięła się popularność tych gadżetów erotycznych oraz pokazujemy wszechstronność akcesoriów dedykowanych nie tylko fetyszystom.

Od gadżetu gwarantującego wierność do popularnej zabawki erotycznej

Początków pasów cnoty szukać trzeba w średniowieczu - wtedy jednak nie pełniły one roli zabawek erotycznych, lecz zabezpieczały przed zdradą, gwałtem, a nawet... masturbacją. W minionych stuleciach zarezerwowane były one dla kobiet, które musiały nosić je pod wielomiesięczną nieobecność swoich mężów. Pas wykonywano wówczas z metalu i nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak mało przyjemności sprawiało nieustanne noszenie go w najbardziej wrażliwym miejscu ciała. Przywiązywany do talii uniemożliwiał Paniom seks z innymi osobami, niż z własnym partnerem, który posiadał klucz do obręczy. Dzisiaj pas BDSM występuje w nieco odmienionej formie i zamiast ranić strefy erogenne, pobudza zmysły i nakręca wyobraźnię. Gadżet zamykany na kłódkę zamówić można w wersji dla kobiet i mężczyzn, a klucz do zamka przekazać można osobie decydującej o losach strony uległej. Jeszcze niedawno kojarzony był wyłącznie z entuzjastami BDSM i fetyszystami, po to, by dziś szturmem wkraczać do małżeńskich sypialni i na nowo definiować pojęcie gry wstępnej.

Nie tylko dla Pań, czyli pas cnoty dla mężczyzn

Damskie pasy cnoty przybierają najbardziej zaskakujące formy. Od klasycznych wersji zapinanych w talii, poprzez metalowe obręcze przytrzymywane dodatkowo w udach, aż po sprawiające przyjemność przy każdym kroku nakładki z przymocowanym dildo. Jak wspomniano wcześniej, w sklepach erotycznych kupić można również pas cnoty dla mężczyzn ograniczający wzwód w dowolnie wybranym momencie. Świadomość, że pod spodniami znajduje się niewidoczna zabawka, pobudza wyobraźnię na tyle, że tuż po zdjęciu pasa Panowie natychmiast doznają erekcji. Nic dziwnego, że gadżet ten wyszedł z rąk fetyszystów i trafił również do par poszukujących sposobów na dodanie pikanterii swoim zbliżeniom.

Jak wygląda męski pas cnoty?

Co ciekawe, konstrukcja męskiego pasa cnoty niewiele wspólnego ma z zabawkami w wersji damskiej. Zamiast obręczy zapinanej w talii, klatkę na penisa przymocowuje się do członka regulowaną obręczą, która następnie zamykana jest na kłódkę. Tą otworzyć można dołączonym do gadżetu kluczykiem, który dla większej pikanterii przekazywany jest drugiemu z partnerów - to on decyduje, kiedy obręcz może zostać zdjęta. Akcesorium skutecznie powstrzymuje erekcję, jednocześnie nie ograniczając dopływu krwi do członka, dlatego jego noszenie gwarantuje maksymalny poziom podniecenia. Męskie modele tego gadżetu erotycznego ze strony https://swiat-doznan.pl/k-pas-cnoty zapewniają penisowi odpowiednią wentylację, a co najważniejsze klatki i pierścienia nie trzeba ściągać do oddawania moczu. Pas cnoty dla mężczyzn może być wykonany z przezroczystego lub kolorowego tworzywa o niewielkiej wadze. W sprzedaży dostępne są również modele z materiału imitującego drewno bądź chrom. W każdym z przypadków klatka szczelnie chroni niewinności mężczyzn, nie pozwalając na dotyk wrażliwych stref erogennych przy maksymalnym pobudzeniu.

Do czego dziś wykorzystuje się pas cnoty?

To nie mit, że pas cnoty BDSM wyszedł już spod jurysdykcji fetyszystów i dziś znajduje zastosowanie w sypialniach małżeńskich. Obręcz z kłódką, chroniąca narządy płciowe przed dotykiem, bądź jakąkolwiek inną pokusą wzbudza pożądanie, dlatego często wykorzystywana jest jako element gry wstępnej. Tym bardziej że pobudzenie wyobraźni za pomocą pasa cnoty zaczynać się może jeszcze przed wejściem do sypialni - można go założyć do pracy, na wyjazd służbowy, bądź wspólne zakupy. Świadomość, że jeden z partnerów ma na sobie gadżet dbający o czasową abstynencję, podkręca napięcie seksualne i sprawia, że chwile spędzone w sypialni stają się szczególnie namiętne i pełne uniesień. Poza klasyczną grą wstępną, pas cnoty służyć może także do udzielania pikantnych kar mężczyźnie. Po założeniu klatki na penisa ten nie może osiągnąć erekcji, wywołując w ciele wyjątkowe napięcie i podniecenie. Pobudzając wyobraźnię mężczyzny i jednocześnie nie pozwalając mu na zaspokojenie swoich potrzeb, można zapewnić sobie wyjątkową przyjemność z seksu oraz wspólnego igrania na erotycznych emocjach.

Osoby, które dotąd traktowały pasy cnoty, jako gadżety zarezerwowane dla fanów BDSM z pewnością zmienią swoje nastawienie wobec nich już po pierwszej próbie zaadaptowania w swojej sypialni!