Uroda

Nadmiarowe włosy na ciele to jedna z najmniej potrzebnych pozostałości na naszym ciele po naszych przodkach. Nic zatem dziwnego, że tak wiele osób stara się wszelkimi metodami je usunąć. Wśród jednak metod mniej lub bardziej skutecznych, na rynku obecna jest także depilacja laserowa LightSheer. Jakie są jej najważniejsze zalety, które powodują, że cieszy się tak dobrą opinią?

Skuteczność działania

Wystarczy tylko raz przeprowadzić depilacje swojego ciała, aby ją całkowicie znienawidzić. Jest to czynność bardzo bolesna, czasochłonna, a przy tym zupełnie nieskuteczna, ponieważ włosy już po zaledwie kilku tygodniach ponownie odrastają do punktu wyjścia, w którym się je usunęło.
Zupełnie jednak inaczej wygląda depilacja przy pomocy lasera. Charakteryzuje się on przede wszystkim niezwykłą skutecznością działania. Włos w przypadku tej metody nie jest usuwany mechanicznie, co rzecz jasna powoduje jego ponowne odrastanie, lecz wypalany jest przy pomocy lasera mieszek włosa, czyli jego źródło. Tym samym włos po prostu nie odrośnie, co oznacza absolutną skuteczność w walce z niechcianym owłosieniem.

Bezpieczeństwo zabiegu

Każda depilacja boli. Mechaniczne wyrywanie włosów jest czynnością, która powoduje naprawdę spory ból i przez to jest bardzo nieprzyjemna. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób obawia się stosowania metody laserowej z uwagi na bardzo drastyczny sposób wykorzystania promienia lasera, czyli wypalenia mieszka włosowego.
Jak się jednak szybko okazuje, stosowanie takiej metody depilacji jest po pierwsze znacznie mniej bolesne niż tej tradycyjnej, a co więcej, wiele osób deklaruje, że była ona dla nich zupełnie bezbolesna. Jak to możliwe? Po pierwsze promień lasera jest dość niskiej mocy, a co więcej jego czas działania to zaledwie kilka sekund. Dodatkowo laser jest niezwykle dokładnie, wręcz z mikroskopową precyzyjnością nakierowany na konkretne miejsce na ciele, więc nie ma ryzyka, że uszkodzi inne, niż wskazane miejsce. Dzięki temu jest to zabieg nie tylko bezbolesny, lecz również całkowicie bezpieczny.

Artykuł powstał we współpracy z https://proclinic.pl/depilacja-laserowa/