Z życia wzięte

Wynajem rusztowania zawsze jest kwestią wywołującą sporo pytań - zwłaszcza że na wypożyczenie sprzętu z reguły decydują się osoby, które nie korzystają z niego na co dzień. To sprawia, że wątpliwości jest naprawdę dużo. Dziś postaramy się wyjaśnić, czy rusztowania BOSS MINIMAX są dobrym wyborem, jeśli chodzi o ich wynajem.

Niewielka powierzchnia przechowywania

W większości przypadków, rusztowania są wynajmowane przez osoby (lub firmy), dla których zakup własnego sprzętu jest nieopłacalny z uwagi na rzadkie korzystanie z tego rodzaju udogodnień. Dlatego też z punktu widzenia takich podmiotów bardzo istotnym jest, by wynajęcie rusztowania nie wiązało się również z koniecznością znalezienia dla niego większego auta lub opłacania dodatkowo transportu.

Rusztowanie BOSS MINIMAX mimo znacznych rozmiarów po rozłożeniu (nawet do 78 metrów wysokości), nie zajmuje wiele przestrzeni, gdy nie jest zmontowane. To jego zdecydowana zaleta, którą ceni sobie większość osób wypożyczających.

Pewność i bezpieczeństwo

Kwestią zdecydowanie priorytetową jest także to, by rusztowanie było wykonane zgodnie ze sztuką i w pełni bezpiecznie. Mimo że model BOSS MINIMAX jest bardzo prosty w montażu i demontażu - jest jednocześnie w pełni stabilny, wygodny oraz bezpieczny. Specjalne kółka z opcją ich blokady sprawiają, że przestawienie konstrukcji jest bardzo proste przy możliwości utrzymania jej później w bezruchu.

Przestawianie bez problemów

Wspomniane wyżej przemieszczanie rusztowania może odbywać się zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzach. W tym drugim przypadku bardzo ważnym jest, aby konstrukcja zmieściła się w drzwiach - w innym przypadku konieczne może być jej rozkładanie przed przeniesieniem. To nie tylko zbędna strata czasu, ale również potencjalne ryzyko, że za którymś razem czynność ta zostanie wykonana nieprawidłowo.

Warto również wspomnieć, że sam montaż jest o tyle łatwy i wygodny, że stosuje się do niego specjalne łączniki zatrzaskowe, które przyspieszają procedurę i czynią ją znacznie pewniejszą.

Artykuł powstał we współpracy z Rusztowania aluiminiowe BOSS MINIMAX