Z życia wzięte

Niemieckiej jakości meble na wymiar od Verle Küchen możesz teraz zamówić z 20-procentowym rabatem. Ale to nie wszystko, bo ekstra premię do 1000 zł otrzymasz także, kupując sprzęt AGD. Poznaj szczegóły promocji i dowiedz się, gdzie w Rzeszowie można upolować taką okazję.

20% rabatu na meble od Verle

Verle Küchen to producent mebli kuchennych i pokojowych, które wyróżnia jakość, ale też nowoczesne wzornictwo. Meble wytwarzane są w niemieckich fabrykach – znanych z innowacyjności i cieszących się powszechną renomą. Jakość produktów potwierdza chociażby aż 5-letnia gwarancja. Meble Verle są łatwo dostępne w Polsce, a nawet na Podkarpaciu, dzięki współpracującym z marką salonom partnerskim. Przez cały październik natomiast możesz skorzystać z wyjątkowej oferty, jaką Verle Küchen przygotowało dla swoich klientów wraz z marką Siemens. Verle udziela bowiem 20-procentowej zniżki na wszystkie swoje kolekcje, a Siemens dodatkowo oferuje do 1000 zł zwrotu.

Jak skorzystać z promocji Siemens?

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać do 1000 zł premii za zakup sprzętów Siemens, wystarczy że:

  1. w salonie Verle zamówisz dowolny model pełnowymiarowego piekarnika od Siemens i minimum dwa inne urządzenia do kuchni: płytę grzejną, okap, zmywarkę do zabudowy (jeden ze wskazanych modeli) lub jeden z trzech wskazanych modeli chłodziarko-zamrażarki. Zakup musi obejmować trzy różne sprzęty. Im więcej wydasz, tym większy cashback dla Ciebie,
  2. swoje uczestnictwo w akcji zgłosisz na stronie www.siemens-home.bsh-group.com/pl/mysiemens, prawidłowo wypełniając formularz rejestracji,
  3. maksymalnie w przeciągu 60 dni na podane konto bankowe otrzymasz zwrot. Wysokość premii zależna jest od łącznej wartości zakupu i może wynieść nawet 1000 zł.

Niezawodny sprzęt od Siemens

Dlaczego warto inwestować w urządzenia marki Siemens? To niemiecka marka, której produkty znane są z niezawodności, ale i z nowoczesnych technologii, dzięki którym nasze życie po prostu staje się łatwiejsze. Piekarnik do zabudowy Siemens HB676GBS1 z funkcją szybkiego nagrzewania w mgnieniu oku osiąga wskazaną temperaturę, a dostępny w nim automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego wyręcza Cię w sprzątaniu. Zmywarka Siemens SX736X19NE oferuje opcję varioSpeed Plus, za sprawą której zmywanie i suszenie może zająć nawet trzy razy krócej. Z kolei lodówka Siemens KG49NXIEP z technologią NoFrost nie wymaga rozmrażania.

Gdzie znaleźć salon Verle w Rzeszowie?

Autoryzowanym partnerem Verle Küchen w Rzeszowie jest salon Studio PRO-M mieszacze się przy al. Niepodległości 1/9. W studiu nie tylko zaprojektujesz swoje wymarzone wnętrza czy zamówisz niemieckie meble na wymiar i sprzęt do domu, ale też skorzystasz z porad fachowców i wyjątkowych promocji czasowych realizowanych we współpracy z producentami AGD. Zwrot za zakup sprzętów Siemens to nie pierwsza wspólnie organizowana akcja. Kilka miesięcy temu  za zakup trzech urządzeń od Siemens w studiu Verle, można było otrzymać zmywarkę za 1 zł. Warto więc na bieżąco śledzić akcje promocyjne oferowane w salonach Verle Küchen.

Informacje pochodzą ze strony: https://verlekuchen.com/rabat-20-wszystkie-kolekcje-verle-oraz-1000-zl-zwrotu-agd/