Z życia wzięte

Jesień to dobra wymówka, by zająć się odświeżeniem swojego mieszkania i udekorowania go kilkoma, nowymi dodatkami. Niezależnie od tego, czy postawisz na jesienne zapachy, rzucisz się w wir rzeźbienia dyń, czy postanowisz zaopatrzyć się w nowe dodatki do mieszkania, z naszymi pomysłami z pewnością podjęcie decyzji będzie dużo łatwiejsze.

Rośliny w osłonkach na doniczki

Rośliny są jedną z piękniejszych dekoracji w mieszkaniu, choć trzeba na nie uważać! Jak już raz się zakochacie to z pewnością różnych okazów na parapetach pojawi się więcej… Niemniej jednak piękne rośliny potrzebują pięknej oprawy, a taka jest możliwa z osłonkami na doniczki. W końcu po co stawiać na nudne, plastikowe osłonki, jak można wybrać te o ciekawych kształtach, teksturach, czy wielkościach.

Tegorocznym hitem były osłonki na doniczki w kształcie twarzy, wykonane z cementu. Spokojnie mogą one stać na balkonie lub tarasie, a nawet i wewnątrz mieszkania. Drugim hitem są osłonki antyczne w kształcie damskiego lub męskiego popiersia, głów kobiet i mężczyzn, a nawet słodkich (i wielkich rozmiarów) aniołków.

Świece w szkle i nie tylko

Oh, jak kochamy wszelkiego rodzaju świeczki! Wystarczy tak niewiele, by po mieszkaniu rozniósł się piękny zapach. Świece sezonowe to absolutny must have dla każdego kto nie chce tworzyć ogromnych rewolucji w mieszkaniu. Z resztą nie ma nic przyjemniejszego niż wieczory spędzone przy dobrej książce, kubku z ulubionym ciepłym napojem i świeczce.

Szczególnie świece w szkle z drewnianym knotem należą do naszych ulubionych. Knot po zapaleniu oprócz delikatnego światła, wydobywa także cichy dźwięk trzaskającego drewna. Wystarczy tylko chwila, by poczuć się tak, jak w górskiej chatce z kominkiem.

Pomysły na udekorowanie mieszkania jesienią z Bolove

A jeśli nie jesteście fanami wszelkiego rodzaju zapachów to warto postawić na delikatne światło w mieszkaniu. W takiej sytuacji idealnie sprawdzą się świece typu walc postawione na eleganckiej podstawce. Niezależnie od decyzji, którą podejmiecie sklep BoLove znajdziecie świeczki, świece, świece led i inne produkty, które odmienią każde mieszkanie.

undefined