Czy wiesz, że...

Obstawianie zakładów bukmacherskich przez internet często bywa trudne, ponieważ większość graczy robi to po prostu bez przygotowania, nie analizuje typów, a ranking bukmacherów i najlepszych kursów omija szerokim łukiem. Jednakże skoro czytasz ten artykuł, to jesteś na dobrej drodze, aby dowiedzieć się czegoś więcej o zakładach online, dlatego też zapraszamy cię do czytania dalej!

Nie obstawiaj zakładów na żywo!

Wydaje się, że możliwość obstawiania w czasie rzeczywistym to dobry pomysł na szybkie wzbogacenie się, z drugiej strony jest to największa pułapka na początkujących typerów. Kiedy widzimy wysokie kursy, możemy stracić panowanie nad sobą, a impulsywne zakłady zwykle kończą się stratami. Oczywiście większość graczy stawia na zakłady na żywo często, a co gorsza, przegrane często prowadzą do chęci szybkiego oddania ponownego zakładu co prowadzi do większych strat. Jest to częsty błąd, który gracze często popełniają i często podejmują ryzyko przy obstawianiu zakładów, więc chociaż jest to dobry sposób na zwiększenie oddczuwanych emocji, nie myśl o obstawianiu tego rodzajów zakładów na początku, kiedy jeszcze nie masz doświadczenia.

Od czego powinieneś zacząć?

Baza danych skonstruowana z twoich poprzednich typów jest ważnym źródłem danych do właściwej analizy, dzięki czemu możesz sprawdzi, gdzie i w jakim zakładzie potencjalnie popełniłeś błąd. Niezależnie od tego, czy masz już bogatą historię gier w firmie oferującej zakłady losowe, czy dopiero niedawno otworzyłeś konto, powinniśmy wykorzystać nasz wybór jako punkt wyjścia do stworzenia profilu do gry, abyś mógł łatwo śledzić swoje zarobki, oraz te nie trafione kupony. Pamiętaj jednak, że dopiero po jakimś czasie zaczniesz wygrywać i wychodzić na plus – pierwsze 10-20 zakładów – oczywiście zakładając, że je dobrze przeanalizujesz, prawie na pewno nie dadzą ci zwrotu twojego depozytu.

Najłatwiej jest stworzyć arkusz kalkulacyjny, w którym skopiujemy wszystkie dane z Twojego konta bukmacherskiego. Nie wszystkie czynniki mogą być związane z określonymi typami. Wtedy warto podkreślić decydujący czynnik (czy zakład wygrywa, czy nie). Ważne jest, aby Twoje notatki były jasne i łatwe do odczytania oraz aby ułatwić późniejsze obstawianie zakładów. Pamiętaj też, aby nie nadużywać dodawania komentarzy, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania.

Posiadając konto bukmacherskie mamy dostęp do wszystkich przesyłanych przez nas zakładów. W historii naszego konta wygrana pięć razy z rzędu to teoretycznie powód do radości, ale bardziej powinieneś skupiać się na tych przegranych kuponach. Postaraj się wytłumaczyć błędną decyzję samemu sobie, ale również wykorzystaj to do wyciągnięcia wniosków w celu zmniejszenia ryzyka przyszłych niepowodzeń.

Co warto jest analizować w swoich typach?

Po pierwsze, na jaką grę stawiasz. Jeśli to możliwe, spróbuj również obejrzeć powtórkę meczu. Jeśli masz czas, przeprowadź ponowną analizę gry i sprawdź, czy pasuje do prawidłowego wyniku. Następnie spróbuj dowiedzieć się, co poszło nie tak z poprzednim typem. Wygląda na to, że trzeba wykonać dużo pracy, prawda? Niestety analiza zakładów bukmacherskich jest kluczem do pokonania bukmacherów, więc jeśli nie chcesz spędzać czasu siedząc nad analizą każdego szczegółu w grze, to nie zdziw się, że nie wygrałeś.

Emocje

Ważną rzeczą w obstawianiu zielonych graczy jest to, że jest to dla nich nowość, ponieważ niewiele osób może zarabiać na oglądaniu swoich ulubionych gier sportowych przy prawie zerowym wysiłku (oczywiście czysto teoretycznie). Z biegiem czasu nowy gracz, zyska doświadczenie związane z tym, jak niestety przegrywać albo zrezygnuje, albo zyska wystarczającą pewność siebie, aby obstawiać więcej zakładów, co oczywiście oznacza, że teoretycznie uda mu się wygrywać po prostu częściej. Pamiętaj jednak, że duże sumy mogą komplikować emocje, a niektórzy ludzie mogą mieć niezdrowy związek z zakładami bukmacherskimi – co może przecież zrujnować ich życie, jeśli postawią o jeden zakład za dużo.

W tym roku marże są wyższe

Każdy gracz powinien mieć świadomość, że większość bukmacherów będzie starała się nadrobić stracone pieniądze w ostatnich miesiącach zwiększając zyski lub zmieniając zasady promocji, co utrudni Ci wygraną. Obecnie trudno znaleźć swoje miejsce w zakładach sportowych, nie mówiąc już o tym, że koronawirus utrudnia wygraną, ponieważ bukmacher nie myśli o daniu graczowi „zwycięstwa”, co jeszcze bardziej powoduje, że coraz mniej graczy wygrywa u bukmacherów.

Kursy bukmacherskie również spadły, ale nigdy nie powinniśmy kłaść zbyt dużego nacisku na nie, ponieważ bukmacherzy często wprowadzają do nich szybkie zmiany, które mogą nagle z nieopłacalnych kursów zrobić valuebety. Doświadczeni gracze mogą połączyć nawet zakłady z niższymi kursami można zastąpić zakładami z wyższymi kursami, aby osiągnąć zysk (o ile zostaną użyte odpowiednie modyfikatory). Zależy to od tego, jak połączysz swoje zakłady, ale najpierw spróbuj znaleźć lepsze kursy, bo wtedy będzie Ci łatwiej wygra.