Czy wiesz, że...

Szukanie odpowiednich poradników bukmacherskich może być ciężkim zadaniem – w końcu nie każdy poradnik jest dobry, a żeby przyuważyć jakiś błąd, to najpierw trzeba o nim wiedzie, czyż nie? Dlatego też dzisiaj przedstawimy ci – jak i gdzie najlepiej jest szukać poradników o bukmacherach!

Blogi internetowe

Nie da się ukryć, że istnieje wiele blogów internetowych, które wręcz zajmują się czysto poradnikami bukmacherskimi. Naturalnie nie każda jest odpowiednio przygotowana, czy też nie podaje najlepszych informacji, dlatego też trzeba pamiętać o tym, żeby posiłkować się rankingami bądź opiniami graczy na forach bukmacherskich, co może nam bardzo ułatwić weryfikację przydatności danych porad bukmacherskich. Pamiętaj jednak aby nie przeglądać cały czas tylko i wyłącznie jednego bloga bukmacherskiego – ponieważ jeśli masz trochę więcej czasu, to warto poszukać przynajmniej trzech najlepszych, z których bardzo łatwo możesz czerpać informacje na temat zakładów bukmacherskich. Odrobina więcej lektury przecież ci nie zaszkodzi, a większa ilość wiedzy może ci pomóc w wygrywaniu twoich przyszłych typów bukmacherskich.

Fora online

Fora to idealne miejsce dla każdego początkującego. Na forach bukmacherskich można spotkać wielu graczy, którzy są bardzo zainteresowani zakładami sportowymi, mają dużo wiedzy o bukmacherach, a meczyki to ich chleb powszedni i chętnie się dzielą poradami. Pamiętaj, nigdy nie stosuj się do żadnej rady bez przeczytania ze zrozumieniem którejkolwiek z nich, ponieważ może to spowodowa, że zrozumiesz coś opacznie, bądź też nie w taki sposób jak trzeba. Podczas korzystania z forum należy przestrzegać zasad etykiety sieciowej, co mniej więcej polega na tym, żeby weryfikować otrzymane informacje. W przeciwnym wypadku możemy popełniać jakiś błąd – i nawet o tym nie wiedzie.

Internet

Naturalnie poszukiwanie poradników w internecie to jak szukanie igły w stogu siana. W tym wypadku Polski internet jest bardzo zagmatwany, z racji tego że wiele osób po prostu przestało się interesować bukmacherką, z racji tego że wielu zrezygnowało z bukmacherki podczas nowelizacji ustawy o grach losowych, która dosłownie przekreśliła na jakiś czas grę na zakładach w internecie u kogokolwiek innego niż u państwowej firmy. Dlatego też większość porad może być nieaktualnych, z racji tego warto jest patrzeć na datę publikacji danego poradnika lub wpisu.

W przypadku internetu warto też uważać na strony, które mają wygasłe certyfikaty, bądź też mają masę linków prowadzących do innych blogów – może to oznaczać mniej więcej tyle, że jest to jakaś forma oszustwa, która ci na pewno się nie opłaci, jeśli będziesz starał się iść za pomocą tej nitki do źródła tego ,,poradnika”. Dlatego też uważaj co robisz, co czytasz i zawsze staraj się przestrzegać internetowej netykiety. To pomoże ci w zachowaniu swoich pieniędzy, oraz uzyskaniu wartościowych informacji, które mogą ci pomóc w przyszłości obstawiać zakłady online z sukcesami.

Książki od sławnych graczy

Naturalnie nie chodzi tu o to, aby zrzynać jeden do jednego co jest w nich napisane, ponieważ to nic nam nie da – przecież bukmacherzy na pewno już raz dali się ograć w ten sposób, więc jest naprawdę ogromne prawdopodobieństwo, że drugi raz to nie zadziała. Ale kto powiedział, że nie możesz wykorzystać tych mniejszych elementów do tego, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny system obstawiania zakładów bukmacherskich? W końcu wystarczy, że zbierzesz choć jeden, czy dwa elementy, które na pewno działają (na przykład analiza bukmacherska, bądź też śledzenie kursów bukmacherskich) i zaimportujesz je do swojego stylu obstawiania. To przecież może ci pomóc znaleźć jakieś potencjalne ,,dziury” w tym, co oferuje bukmacher, co otwiera ci zupełnie nowe możliwości obstawiania zakładów, oraz wygrywania ich w nowe, nieznane przedtem bukmacherowi sposoby. Dlatego też warto jest od czasu do czasu zajrzeć do internetowej księgarni, czy jakiś znany gracz nie opublikował jakiejś książki, którą możesz przeczytać!

Znajomi

Ten sposób jest teoretycznie jednym z najgorszych, aby pozyskiwać informacje na temat zakładów bukmacherskich, ale tak naprawdę to głównie zależy od tego, jakich znajomych masz. Jeśli są to pozytywni ludzie, którzy chcą ci pomóc, to na pewno ich informacje nie będą złe i warto je wykorzystać w ulepszeniu swojego własnego stylu typowania zakładów u bukmachera. Oczywiście powinieneś sprawdzać każdą, potencjalnie przydatną informację od nich odnośnie typowania, ale tak naprawdę to, ile sprawdzisz, zależy od twojego zaufania (bądź też braku) ale także i zaangażowania samego siebie w wygrywanie na zakładach bukmacherskich. Pamiętaj jednak aby nie pytać się zbyt wielu znajomych naraz, ponieważ wtedy z wszystkich tych informacji zrobi ci się mętlik, w którym po prostu się nie połapiesz.