Czy wiesz, że...

Nie da się ukryć, że wybory w USA to temat nie tylko gorący w samym kraju karabinami i olejem płynącym – i w końcu nic dziwnego, ponieważ nie bez powodu mówi się, że amerykanie wybierają najpotężniejszego człowieka świata. Jak więc obstawiają je firmy bukmacherzy, jaki jest aktualny ranking bukmacherów? O tym już za chwilę!

Wybory w tym roku w USA

Nie da się ukryć, że pierwsza debata była prawdziwym zamieszaniem, ponieważ kandydaci głównie przegadywali siebie nawzajem, następnie problemy Donalda Trumpa z koronawirusem, a teraz ponowne zamieszki – jeszcze na dodatek kolejna kwestia związana z samą pandemią koronawirusa. Mimo to nadal mamy przed sobą wybory w USA, dlatego też warto jest porozmawiać sobie o kilku kwestiach?

Co z tymi wyborami?

Nie da się ukryć, że tak naprawdę jest ciężko przewidzieć, jak to wszystko zostanie rozegrane, chociaż Trump ma tą przewagę, że wiele osób tak naprawdę nie lubi zmian, a Trump oprócz irytowania lewicy swoimi poczynaniami, nie uczynił jakiejś wielkiej szkody amerykanom. Dlatego też nie zdziwiłbym się, gdyby większość osób zagłosowała za tym, aby Trump pozostał na kolejne 4 lata. W przypadku Bidena, lewica lansuje go na ,,dobrego dziadka” który zbawi stany zjednoczone, zamknie gospodarkę oraz uciszy społeczne niepokoje. Tyle lat minęło, a ludzie nadal nie nauczyli się tego, że komuniści nie potrafią zarządzać krajem. No ale swoją drogą, bukmacherzy z racji tego, że nie mają odpowiednich ekspertów, myślą raczej, że wygra Biden. To dobra okazja na to, aby podjąć się zakładu, oraz zarobić trochę grosza na zakładach, ponieważ szanse na to, że wygra Trump są zdecydowanie większe od tych, niż lansuje lewica. Już raz tego dowiódł, dowiedzie też tego po raz drugi.

Którzy bukmacherzy oferują zakłady na politykę?

Zdecydowanie Betfan, Fortuna lub STS. Wszyscy najwięksi bukmacherzy często stawiają na zakłady polityczne, w rzeczywistości tylko kilku legalnych bukmacherów nie oferuje żadnych zakładów politycznych. Najlepiej jest jednak porównać ich kursy przed postawieniem zakładu, ponieważ niektórzy bukmacherzy mogą oferować lepsze ceny niż inni. Mówiąc o STS, ten bukmacher oferuje głównie zakłady specjalne związane z Polską - zakładając wynik tańca z gwiazdami. Jeśli chodzi o te bardziej „globalne” wydarzenia - oczywiście można mówić o problemach z Messim to taki specjalny zakład - w rzeczywistości został on podpisany z klubem jakiś czas temu. Wielka kłótnia między zakontraktowanymi klubami. Jak już wcześniej wspominaliśmy, Joe Biden i obecny prezydent Donald Trump będą walczyć o stanowisko prezydenta USA. To interesujący zakład, który możemy postawić, co jest naprawdę zaskakujące. Wielu bukmacherów traci dużo pieniędzy na tym zakładzie, więc warto wiedzieć, czy nauczyli się popełniać te same błędy po tych czterech latach, czy też popełnią te same błędy w tym roku.

Zakłady specjalne od fortuny

Naturalnie warto jest również wspomnieć sobie tutaj o tym, co oprócz zakładów na politykę oferuje Fortuna - na przykład, czy Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbędą się w 2021 roku. Powszechnie przyjmuje się, że niektórzy ludzie mogą pomyśleć, że jest to niezwykłe i niezbyt „humanitarne”, ponieważ wiadomo, że jest to spowodowane koronawirusem, a innej sytuacji na igrzyskach olimpijskich nie ma. Co ciekawe, takim krajem są też Japończycy, odmawiają nawet zmiany daty między 2020 a 2021 rokiem po zakończeniu imprezy. Cóż, to ich własna sprawa. Ponadto informacje w Internecie wskazują, że rząd Japonii zamówił dużą liczbę szczepionek i zamierza czterokrotnie zaszczepić każdego obywatela, tylko po to, aby udowodnić, że organizacja igrzysk olimpijskich w kraju jest bezpieczna. Jednak wracając do głównego tematu - Fortuna oferuje również zakłady, takie jak to, która firma wyśle pierwszą osobę na Marsa. SpaceX konkuruje - Elona Muska, Blue Origin, Boeing i Roskosmos.

Wracając do wyborów

Dlaczego bukmacherzy uważają, że to właśnie Biden wygra? Otóż to bardzo proste – lewica zawsze miała przewagę w mediach, a teraz kiedy pojawił się internet, bardzo łatwo było zarazić młodych ludzi tą ideologią. W końcu każdy chciałby, aby wszystko było dla wszystkich, ładne równe oraz miłe. Niestety, ale tak w rzeczywistości nie jest, ponieważ świat nie jest taki ładny oraz piękny. To wszystko skupia się nad tym, że media zamiast być bezstronnymi, uważają że zmanipulują ludzi do głosowania na Bidena. Bukmacherzy z racji tego że nie mają dobrych specjalistów – w końcu to tylko jeden zakład na cztery lata. Głównie bazują na ,,opinii” tego, co się dzieje w lewicowych mediach. Jednakże jak już wcześniej wspominaliśmy, prawdopodobnie odbije się to na nich, tak jak cztery lata temu. Dlatego warto jest teraz postawić na to zakład, ponieważ można wygrać naprawdę niezłe pieniądze, które tak naprawdę przydadzą się, ponieważ nasza gospodarka niestety ale ponownie zwalnia.