Zdrowie

Inkontynencja jest problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku. Najczęściej jednak spotyka ludzi w podeszłym wieku lub po zabiegach lub operacjach. Jest to dolegliwość objawiająca się nietrzymaniem moczu lub kału. Tą poważną i często wstydliwą dolegliwość można skutecznie zamaskować, aby nie wpływała na komfort i jakość codziennego życia. Dzięki pieluchomajtkom, majtkom chłonnym lub zwykłym wkładką anatomicznym osoby z problemem nietrzymania moczu mogą bez obaw wykonywać codziennego obowiązki. Kiedy należy stosować wyroby chłonne i jakie wybrać?

Pieluchomajtki – idealnie przy poważnych problemach z nietrzymaniem moczu!

Problem nietrzymania moczu to nieprzyjemna i uciążliwa dolegliwość, która może wpłynąć na komfort codziennego życia. Przy poważnych problemach z inkontynencją, czyli nietrzymaniem moczu i kału, zaleca się stosowanie specjalnie do tego przeznaczonych pieluchomajtek. Są to wyroby chłonne dostosowane do ciężkiego i poważnego przebiegu. Stosowane przez osoby starsze, chore, leżące i po przebytych poważnych zabiegach. Wysoka chłonność pieluchomajtek zapewnia ochronę przed przedostawaniem się płynów na zewnątrz. Odpowiednio dobrane pieluchomajtki stworzą komfortowe warunki zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Szeroka oferta pieluchomajtek w wielu rozmiarach i stopniach chłonności znajduje się nahttps://medido.pl/pol_m_PIELUCHOMAJTKI-162.html

Majtki chłonne i wkłady anatomiczne – kiedy stosować?

Nietrzymanie moczu może objawiać się różnym przebiegiem od bardzo ciężkiego do lżejszego lub jedynie kropelkowego. W dwóch ostatnich przypadkach nie ma potrzeby stosowania najbardziej chłonnych pieluchomajtek. Do lżejszego przebiegu zaleca się stosowanie majtek chłonnych, które wyglądem przypominają normalną bieliznę. Idealnie dopasowują się do ciała, zapewniając komfort podczas codziennych obowiązków. Stosowane są również przez osoby mobilne, uprawiające sport. Ich zaletą jest większa dyskrecja, są niemal niezauważalne pod ubraniem. Bogata oferta majtek chłonnych znajduje się w: https://medido.pl/pol_m_PIELUCHOMAJTKI_PIELUCHOMAJTKI_majtki-chlonne-176.html

Przy lekkiej postaci nietrzymania moczu, tzw. kropelkowej wystarczą specjalnie do tego stworzone wkładki higieniczne (urologiczne). Tak jak pieluchomajtki i majki chłonne, wkłady higieniczne absorbują wilgoć, redukują nieprzyjemne zapachy oraz zapewniają swobodę podczas codziennych obowiązków. Dostępne są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, różnią się budową, aby jak najlepiej dopasować się do anatomicznej budowy ciała obu płci. Oferta znajdująca się w https://medido.pl/pol_m_PIELUCHOMAJTKI_PIELUCHOMAJTKI_wklady-anatomiczne-174.html pozwala wybrać idealnie dopasowane wkłady.

Problem nietrzymania moczu może dotyczyć osób w każdym wieku. Dzięki produktom chłonnym problem ten można skutecznie zamaskować, aby czuć się komfortowe przez cały dzień!