Uroda

Mikrodermabrazja diamentowa to bezinwazyjny zabieg kosmetyczny, wykonywany przy użyciu specjalnej głowicy z kryształami diamentu. Polega na złuszczaniu kolejnych warstw naskórka i jest dostępny w ofercie dobrych salonów kosmetycznych. Kto może, a kto powinien sobie na niego pozwolić? Jakie są wskazania do mikrodermabrazji?

Wskazania do mikrodermabrazji diamentowej

Mikrodermabrazja diamentowa dedykowana jest kobietom, które zmagają się z problemami skórnymi. Co decyduje o tym, że i Ty powinnaś się jej poddać? Poznaj wskazania do mikrodermabrazji diamentowej i popraw swój wygląd!

- Mikrodermabrazji diamentowej wymaga pozbawiona witalności, poszarzała i zmęczona skóra. Brak snu, stres i zmęczenie osłabiają organizm, a tym samym sprawiają, że skóra twarzy traci świeży wygląd. By zadbać o jej kondycje, oprócz diety i odpowiedniej ilości odpoczynku, doskonały będzie również zabieg mikropeelingu diamentowego.

- Wskazaniem do zabiegu są również przebarwienia skóry. Na ich pojawienie się ma wpływ wiele czynników. By zminimalizować ich widoczność, szczególnie tych powstałych na poziomie warstw naskórka, zalecana jest właśnie mikrodermabrazja diamentowa.

- Zmorą wszystkich kobiet bez wątpienia są blizny i rozstępy. Powstałe w widocznych miejscach potrafią uprzykrzyć życie. Na szczęście jest sposób, by się ich pozbyć lub znacząco je zminimalizować. Zabieg mikrokryształami diamentu skutecznie poradzi sobie z nimi, o ile nie będą one zbyt duże i głębokie.

- W przypadku problemu, jakim jest trądzik, zabieg mikrodermabrazji diamentowej także będzie skuteczny. Ważne jest, by był dobrany indywidualnie do pacjenta oraz przeprowadzany systematycznie.

- Rozszerzone pory i zaskórniki powstają na skutek działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Używanie kosmetyków do makijażu często mocno zatyka pory. Mikrodermabrazja diamentowa nie tylko oczyszcza skórę, ale także odblokowuje pory i skutecznie zapobiega powstawaniu nieestetycznych zaskórników.

- Wskazaniem do mikrodermabrazji diamentowej są także uszkodzenia posłoneczne. Promienie UV szkodliwie działają na skórę, powodując jej przyspieszone starzenie. Skóra mocno eksponowana na słońcu traci swoja elastyczność i jędrność, w konsekwencji czego staje się sucha, szorstka i mało elastyczna. Oprócz tego na twarzy mogą powstać zmiany takie jak przebarwienia, plamy posłoneczne i zaskórniki. Mikrodermabrazja diamentowa w takim przypadku pomoże odzyskać zdrowy wygląd skóry, ujędrnić ją i nawilżyć.

facial treatment 5529815 1920

Jeśli zatem zobaczysz, że Twoja skóra woła o pomoc, jest sucha, szorstka, pozbawiona witalności, a zarazem dużo na niej przebarwień lub blizn, koniecznie skorzystaj z zabiegu mikrodermabrazji.