Czy wiesz, że...

A może warto wybrać właśnie tego bukmachera? Chcesz obstawiać za pieniądze? Nie brakuje Polaków, którzy mają zamiar tym sposobem pomnażać własne oszczędności. Co sprawia, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na STS? Gdzie można obstawiać zakłady z tej firmy i jaka jest oferta STS? To wszystko zostało opisane w poniższym poradniku.

Legalna firma hazardowa

Dlaczego warto zdecydować się na STS? Punkty stacjonarne oraz działalność internetowa tej firmy hazardowej są zatwierdzone przez Ministerstwo Finansów. Co to jednak dokładnie oznacza w praktyce? Chodzi o to, że STS to w 100% legalna firma działająca w obrębie tej branży. Możesz zatem bez obaw inwestować swoje środki. Nie musisz się obawiać tak naprawdę żadnych konsekwencji prawnych. STS ma na swojej stronie skan decyzji Ministerstwa Finansów o przyznaniu licencji na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. To zaś bardzo dobre wieści. Możesz swobodnie wpłacać i wypłacać pieniądze. Jeśli coś wygrasz, a tego właśnie Ci życzymy, to ta gotówka będzie mogła być wydana tak naprawdę na dowolne cele. Co więcej, nie musisz już przejmować się żadnymi dodatkowymi podatkami. Nawet przy stosunkowo sporych wygranych. Wszak STS bierze to wszystko na siebie. Nie ma zatem możliwości, by gra w takiej firmie hazardowej oznaczała późniejsze kontrole, chociażby ze strony Urzędów Skarbowych itp. Nic zatem dziwnego, że aktualnie coraz więcej graczy zainteresowanych bukmacherką decyduje się właśnie na ten podmiot.

Punkty stacjonarne

Gdzie możesz typować zakłady oferowane przez STS? Punkty stacjonarne to jedna z opcji. Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu była ona najpopularniejsza. Teraz powoli ten wariant jest nieco spychany na margines przez to, że typerzy mogą obstawiać również przez internet. Niemniej jednak ta opcja cały czas jest popularna wśród pewnej grupy graczy. Chodzi nam przede wszystkim o osoby starsze, które nie do końca dobrze potrafią obsługiwać sprzęt komputerowy itd. Nie da się ukryć, że gra w punktach stacjonarnych jest bardzo klimatyczna. Wszak możesz m.in. inwestować (i tym samym wygrywać pieniądze), ale także wymieniać się poglądami z innymi graczami. Dla niektórych osób wizyta w punkcie stacjonarnym to zatem nie tylko możliwość wytypowania spotkania konkretnej drużyny. To także miejsce, gdzie są toczone rozmaite rozmowy. I to niekoniecznie stricte na tematy wyłącznie sportowe. Warto podkreślić, że STS punkty stacjonarne są naprawdę bardzo nowoczesne. Ofertę możesz przeglądać w sposób standardowy, a także korzystać z profesjonalnych urządzeń. Są też przeprowadzane ciekawe transmisje telewizyjne z rozmaitych aren sportowych.

Możliwość gry przez internet

Coraz więcej osób, co nie powinno być zaskoczeniem, zastępuje STS punkty stacjonarne stronami internetowymi. Warto zauważyć, że ta firma hazardowa jest bardzo chwalona przez graczy. Możesz bowiem nie tylko szybko się zarejestrować, ale także zgarnąć atrakcyjny bonus powitalny. Co więcej, co jakiś czas są organizowane promocje także dla stałych użytkowników. Co przekonuje ludzi do grania przez sieć? Na pewno jest to wygoda. Wszak możesz obstawiać z własnego domu lub mieszkania. I to przez 24 godziny na dobę. W punktach stacjonarnych, szczególnie w czasie weekendów, nie brakuje kolejek. Analizując opcję online, możesz zaś obstawiać zawsze wtedy, kiedy Ci pasuje. Ma to zaś szczególnie duże znaczenie w trakcie grania live. Jeśli masz zaś jakiś problem, to zawsze możesz skorzystać z pomocy Działu Obsługi Klienta.

Oferta jest bardzo szeroka

STS bardzo dba o wszystkich swoich użytkowników. Nie jest ważne, czy typujesz stacjonarnie, czy przez Internet. Zawsze możesz bowiem liczyć na urozmaiconą ofertę. Znajdują się w niej zaś nie tylko najpopularniejsze sporty. Takie, jak m.in. piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka, tenis ziemny itp. Do wyboru są również dyscypliny niszowe. To nie wszystko. Warto wiedzieć, że w STS możesz obstawiać także wydarzenia polityczne, rozrywkę, esport i sporty wirtualne. Opcji jest zatem naprawdę sporo.