Z życia wzięte

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że obecnie panuje bardzo duży wybór na rynku firm hazardowych. Możesz bowiem swobodnie zdecydować się na rozmaite podmioty, które oferują dobrej jakości usługi. Co szczególnie warto wybrać? Jeśli interesuje Cię taka tematyka, to zapraszamy do przeczytania dzisiejszego artykułu.

STS

W tym momencie to firma hazardowa numer 1 na terenie Polski. Warto wiedzieć, że STS prężnie działa zaś nie tylko u nas. Wszak usługi tej firmy hazardowej są dostępne od jakiegoś czasu także chociażby w Niemczech, czy Wielkiej Brytanii. STS powstał już w 1997 roku. Przez te wszystkie lata ta firma hazardowa bardzo mocno się rozwinęła. Obecnie możesz swobodnie grać nie tylko w punktach stacjonarnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać obstawianie np. poprzez stronę internetową, która jest intuicyjna i zarazem prosta w obsłudze. Nieprzypadkowo STS dominuje na rynku hazardowym w Polsce (około 50% wszystkich udziałów). Wszak jest to podmiot legalny, który gwarantuje m.in. znakomite bonusy (w tym powitalny), a także szeroką ofertę. Co ciekawe, gracze mogą swobodnie obstawiać nie tylko wydarzenia sportowe, lecz także sporty wirtualne itp. To zaś przyczynia się do tego, że ten buk ma coraz więcej sympatyków.

Betclic

A może lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie betclic? Rejestracja w tym bukmacherze internetowym jest szybka i bardzo prosta. Wystarczy tylko podać podstawowe dane, by wejść do świata hazardu. Oczywiście, Betclic jest w 100% legalny. Od lipca 2019 roku Klienci z Polski mogą zatem swobodnie obstawiać zakłady w tej firmie. Na nowych użytkowników czeka bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Jest to cashback aż do 550 PLN. Co trzeba zrobić, by z niego korzystać? Konieczna jest oczywiście betclic rejestracja. Potem musisz zagrać kupon. Nie martw się, bo jeśli przegrasz, to nic nie stracisz. Oferta jest bardzo wszechstronna. Ciekawostką jest to, że Betclic to oficjalny sponsor Fame MMA. Jeśli zatem lubisz oglądać walki celebrytów i chcesz na nich zarobić, to czeka Cię betclic rejestracja w tym buku. Wszak tylko w tej firmie są dostępne zakłady na galę Fame MMA. Czym dodatkowo cechuje się ta firma hazardowa? Klienci doceniają dużo opcji, które można obstawiać w trybie live. Polecamy jednak, aby najpierw samemu zweryfikować tą firmę i poczytać betclic opinie , a dopiero potem podjąć decyzję o założeniu u nich konta. W internecie jest dużo rankingów i recenzji na temat tego bukmachera, więc długo szukać nie trzeba.

LV BET

Gdzie jeszcze można swobodnie obstawiać zakłady? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś wybrał LV BET. To kolejna w 100% legalna firma hazardowa. Działa ona na podstawie licencji wystawionej przez odpowiednie organy w 2016 roku. Warto wiedzieć, że LV BET oferuje swoje usługi na kilka rozmaitych sposobów. Możesz bowiem obstawiać wydarzenia różnego typu w punktach stacjonarnych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by prosto z własnego domu, czy mieszkania typować drogą online. Twarzą tej firmy jest Jakub Błaszczykowski. LV BET zapewnia wiele atrakcji. M.in. możesz liczyć na bardzo dobry bonus powitalny. Wszak pakiet na start zapewnia nawet… 3333 PLN. Co jeszcze jest warte podkreślenia? Bogata oferta. Nie ma przeszkód, by typować rozmaite wydarzenia. Do Twojej dyspozycji są dyscypliny najpopularniejsze oraz takie, które są dość niszowe.

Fortuna

Fortuna została założona już w 1996 roku. Ta firma hazardowa ma zatem ponad 25 lat doświadczenia w branży. Co warto wiedzieć na jej temat? W tym przypadku także możesz liczyć na uniwersalne usługi. Wszak masz sposobność typować w punktach stacjonarnych oraz przez internet. Ta druga opcja staje się zaś z roku na rok kalendarzowy coraz popularniejsza. Fortuna oferuje znakomity bonus na start. Możesz zatem zgarnąć nawet do 2220 PLN. To nie wszystkie zalety. Warto zauważyć, że w tym buku możesz czasami obstawiać… bez konieczności uiszczania podatku. Wszak są oferowane happy hours, w czasie których ten obowiązek bierze na siebie Fortuna. Z tego względu Twoje wygrane mogą być jeszcze wyższe. Wielu ekspertów od świata bukmacherki chwali Fortunę za znakomite kursy. Warto zatem mieć tego bukmachera na uwadze w trakcie podejmowania ostatecznych decyzji, co do rejestracji. Co ważne, możesz mieć założone konta w rozmaitych firmach hazardowych. Na tej płaszczyźnie nie ma bowiem żadnych limitów.