Czy wiesz, że...

Jakie argumenty przemawiają za tym, by typować spotkania (np. w czasie trwającego Euro 2020) jedynie w legalnych firmach bukmacherskich? Gdzie zaś można znaleźć merytoryczne informacje na ten temat? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, to warto przeczytać od deski do deski poniższy wpis.

 

Dlaczego warto typować wyłącznie w legalnych firmach hazardowych?

Gracze mają do dyspozycji w tym momencie rozmaite firmy hazardowe. Jeśli jednak chcesz grać zgodnie z prawem, to musisz wybierać jedynie sprawdzone opcje. Co powoduje, że należy decydować się wyłącznie na legalne firmy bukmacherskie? M.in. dzięki temu nie narazisz na szwank swojego nazwiska. Pamiętaj, że wybierając nielegalne podmioty hazardowe musisz liczyć się z wieloma przykrymi konsekwencjami. Chodzi zaś o to, że możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej za swoje czyny. Wszak - na podstawie Ustawy Hazardowej - granie w takich firmach jest nielegalne. Dodatkowo nie będziesz mógł swobodnie wpłacać pieniędzy. Nie mówiąc już o wypłacaniu. W końcu m.in. banki nie respektują przelewów do nielegalnych firm hazardowych. Jeśli się na nie zdecydujesz, to będziesz musiał liczyć się z tym, że sprawa zostanie zgłoszona. A wtedy jest już prosta droga do poważnych kłopotów. Problemy są także z wypłatami. Inna kwestia dotyczy zaś tego, że nielegalne dochody trudno… wydawać. Szczególnie, jeśli mówimy o dość sporych sumach. Za takie pieniądze nie kupisz swobodnie np. porządnego auta. Wszak zawsze Urząd Skarbowy może się Ciebie spytać, skąd miałeś pieniądze na takie wydatki. A nieudokumentowane dochody są obłożone podatkiem w wysokości… 75%! O wiele lepszym pomysłem jest zatem wybór legalnych firm hazardowych. Tam można grać zgodnie z prawem. Nie musisz też przejmować się transakcjami finansowymi przychodzącymi i wychodzącymi.

Profesjonalne rankingi bukmacherskie są bardzo przydatne

W jakich miejscach szukać informacji odnoszących się do tego tematu? Ranking bukmacherów 2021 to bardzo dobry wybór. W nim widzimy jacy są najlepsi bukmacherzy w danym okresie czasu. Jak zaś wybierać takie rankingi? M.in. pod kątem tego, kto je wykonuje. Ranking bukmacherówpowinien być bowiem przygotowany przez fachowców od tej dziedziny. Dzięki temu będzie w 100% merytoryczny. Warto zatem mieć to na swojej uwadze. Dobrze byłoby, gdyby takie klasyfikacje powstawały w sposób niezależny. O co jednak dokładnie chodzi? Jeśli np. Fortuna jest głównym sponsorem danej strony internetowej, to jest jasne, że ten buk będzie prawdopodobnie na pierwszym miejscu w danej klasyfikacji. Nie jest to jednak do końca obiektywne… Warto zatem czerpać informacje z klasyfikacji, które nie powstały na specjalne życzenie konkretnych firm hazardowych. Takie są bowiem najbardziej merytoryczne i zgodne ze stanem faktycznym. Należy również sugerować się rankingami, które zawierają jak najwięcej (legalnych) firm. Istotne jest to, by każda z nich była dokładnie scharakteryzowana. Dzięki temu łatwiej będzie wybrać naprawdę profesjonalne podmioty działające na terenie Polski.

Sprawdzaj informacje na stronach internetowych firm hazardowych

W jaki jeszcze sposób można weryfikować informacje dotyczące legalnych podmiotów bukmacherskich? Ranking bukmacherów 2021 to na szczęście nie jedyny polecany wariant. Swobodnie możesz znaleźć takie informacje np. na stronach internetowych konkretnych buków. Interesuje Cię np. STS? Słyszałeś bowiem dużo dobrego na temat tej firmy hazardowej? W takim razie warto wejść na stronę tego buka i poszukać kluczowych informacji. Bez większego trudu można zaś dowiedzieć się, że STS jest w 100% legalny. Porządne podmioty hazardowe informują bowiem o tych kwestiach swoich użytkowników.

Rejestr domen zakazanych

Ewentualnie możesz sprawdzić rejestr domen zakazanych. Chcesz zarejestrować się w konkretnej firmie hazardowej? Masz zaś pewne wątpliwości odnoszące się do jej legalności? Wystarczy zatem ten aspekt zweryfikować - używając do tego rejestru domen zakazanych. Jeśli danej firmy tam nie ma, to możesz bez żadnego problemu dokonać rejestracji. Gra w takim bukmacherze online będzie bowiem w 100% zgodna z naszym prawem.