Z życia wzięte

Są osoby, które cały czas obstawiają sport w stacjonarnych firmach hazardowych. Kto szczególnie zalicza się do tego właśnie grona? Jakie są najważniejsze zalety oraz tak samo wady typowania w salonach tego typu? Co powoduje, że tych miejsc jest ogólnie coraz mniej w Polsce?

Kto przede wszystkim obstawia w salonach bukmacherskich?

Bez większego trudu można aktualnie zaobserwować, że zwykłe punkty stacjonarne (oferujące zakłady wzajemne) są coraz mniej popularne. Raczej ta sprawa nie zmieni się w ciągu kilku kolejnych lat… Mimo wszystko są jednak osoby, które wciąż wybierają firmy bukmacherskie tego typu. Kto to jednak konkretnie jest? Przede wszystkim chodzi o ludzi starszych. Są oni przyzwyczajeni do tego, że obstawiają właśnie w ten sposób. Niektórzy z tej grupy nie są przekonani np. do komputerów przenośnych, stacjonarnych, tabletów itd. Dla wielu starszych to czarna magia. Warto też zwrócić uwagę na aspekt towarzyski. Są osoby, które chodzą do punktów stacjonarnych, by spotkać się np. ze znajomymi z osiedla, porozmawiać na rozmaite tematy (niekoniecznie związane zaś z zakładami bukmacherskimi). Kto jeszcze nierzadko typuje w salonach stacjonarnych? Warto wspomnieć o osobach, które mieszkają dość blisko takich miejsc. Wówczas ci ludzie nie widzą powodu, dla którego mieliby zakładać konto w internecie. Warto jednak zauważyć, że ogólnie takich osób jest coraz mniej…

Najważniejsze plusy i minusy grania w stacjonarnych lokalach

Dlaczego warto obstawiać w punktach stacjonarnych? Postaraliśmy się znaleźć najważniejsze zalety takiego właśnie rozwiązania. Przede wszystkim jest to bardzo dobra opcja dla osób, które mieszkają niedaleko takich lokali. Poza tym jest to rekomendowany wariant dla starszych, którzy nie do końca dobrze orientują się w tym, jak np. działają urządzenia elektroniczne itd. Wielu graczy zaznacza, że dla nich liczy się to, że mają kupon w ręce. Mogą obstawiać za pieniądze i od razu otrzymują kupon. Sam proces typowania jest banalny. Granie w lokalach stacjonarnych to również szansa, by poznać osoby, które mają na co dzień ogólnie podobne zainteresowania. Nie da się jednak ukryć, że o wiele lepszym wyborem jest granie przez sieć. Pamiętaj, że nie każdy mieszka blisko punktów stacjonarnych. Te lokale mają też określone godziny otwarcia. Jak ktoś chce np. typować spotkania (live) ligi NBA lub NHL, to warto posiadać konto w podmiocie hazardowym. Dodatkowo firmy bukmacherskie online zapewniają atrakcyjne bonusy na start i szereg promocji także dla stałych użytkowników. O czym jeszcze nie można zapominać? Warto dodać, że granie przez sieć jest o wiele bardziej komfortowe. Poza tym możesz w spokoju skupić się na analizowanej ofercie, co także ma spore znaczenie.

Punktów stacjonarnych jest coraz mniej na mapie Polski…

Widać, że zamykanych jest coraz więcej salonów bukmacherskich. Nie tak dawno taką decyzję podjął Totolotek. Ostatnio wiele lokali zamknęła także Fortuna. Wnioski? Coraz mniej osób obstawia właśnie w ten sposób. Dla firm bukmacherskich utrzymywanie takich lokalów jest zaś mało rentowne.