Sport

 Na jakiego buka online się zdecydować? Chcesz w najbliższym czasie wybrać profesjonalne firmy hazardowe? Polscy bukmacherzy oferują coraz częściej naprawdę fachowe usługi na bardzo dobrym poziomie. Na pewno nie będziesz na nie narzekać. Szczególnie jeśli wybierzesz sprawdzone podmioty, które cieszą się naprawdę dobrymi opiniami ze strony użytkowników.

STS

Polscy bukmacherzy coraz bardziej rozwijają swoje usługi. Chcą być bowiem jeszcze lepsi. Firmą hazardową, która na pewno nie zamierza spoczywać na laurach, jest STS. Ten podmiot bukmacherski działa na rynku już od 1997 roku. Od początku włodarze stawiają na permanentny rozwój, co jest widoczne gołym okiem. Aktualnie STS dominuje na polskim rynku. Warto zauważyć, że ta firma hazardowa działa także poza granicami Polski. Czym przede wszystkim cechuje się ten podmiot? Dlaczego STS jest tak lubiany? W pierwszej kolejności warto zauważyć, że STS jest legalny. Możesz tam zatem bez żadnego problemu się zarejestrować. Dodatkowo jest to firma bukmacherska oferująca bardzo atrakcyjny bonus na start. Przede wszystkim ludzie decydują się na opcję po wpłaceniu pierwszego depozytu. Jest to zaś 100% do 1200 PLN. Jeśli zaś wpiszesz kod promocyjny, to będziesz mógł zainkasować freebet w wysokości 25 PLN. I to bez konieczności wpłacania nawet złotówki. Jest to bowiem bonus bez depozytu. A takie oferty także cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów.

Etoto

Jakiego jeszcze bukmachera online warto wybrać? Na pewno w gronie takich firm hazardowych znajduje się Etoto. Pod względem doświadczenia na rynku ten podmiot bukmacherski zasadniczo nie może równać się z STS itp. Etoto już ma jednak grono zadowolonych Klientów, które stale się powiększa. Nie dzieje się to zaś przypadkowo. To legalna firma hazardowa, która ma m.in. fajny bonus na start. Obecnie (stan na koniec września 2021 roku) możesz zainkasować 200% do 200 PLN. Jeśli zatem wpłacisz na konto 200 PLN, to w finalnym rozrachunku będziesz posiadał 600 PLN. Warto zauważyć, że Etoto dba także o stałych Klientów. Możesz zatem liczyć na promocje również wtedy, kiedy będziesz lojalnym użytkownikiem tej firmy hazardowej.

Fortuna

Kolejnym godnym polecenia bukiem jest Fortuna. Firmy bukmacherskie, które dopiero startują, stawiają sobie często za wzór ten właśnie podmiot hazardowy. Najważniejsze cechy Fortuny? Na pewno warto wspomnieć o olbrzymim doświadczeniu w obrębie tej specjalizacji. W końcu Fortuna działa na rynku już od 1996 roku. To jeden z najstarszych buków, które oferują zakłady wzajemne na terenie kraju. Oczywiście, jest to podmiot hazardowy całkowicie legalny. Fortuna zapewnia atrakcyjne bonusy. Po wpisaniu kodu promocyjnego możesz zainkasować 20 PLN. Tylko za wykonanie samej rejestracji! Co więcej, na nowego Klienta czeka m.in. zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Tutaj sprawa jest bardzo prosta. Jak wygrasz premierowy kupon, to kasa jest Twoja. To jasne. A jak przegrasz pierwszy zakład, to kasa zostanie zwrócona na Twoje konto.

Fuksiarz

Fuksiarz to polski bukmacher. Został on założony całkiem niedawno. Spośród dzisiaj wymienionych firm bukmacherskich, ma on zdecydowanie najmniejsze doświadczenie. Wszak po raz pierwszy większość usłyszała tę nazwę na początku kwietnia 2021 roku. Warto zauważyć, że Fuksiarz jest oczywiście legalnym bukiem online. To firma hazardowa promowana m.in. przez przedstawicieli Kanału Sportowego (przede wszystkim przez Krzysztofa Stanowskiego). Fuksiarz oferuje niecodzienny bonus na start, który… nigdy się nie kończy. To cashback bez końca. Nazwa nie jest zaś przypadkowa. W końcu możesz skorzystać z tej oferty tak naprawdę zawsze. Innymi słowy, do momentu, aż szefowie buka się z niej nie wycofają, ale na razie się na to nie zanosi. Jak to działa? Fuksiarz wystawia specjalną ofertę. Jeśli będziesz grał z niej typy, to potem możesz oczekiwać na zwrot pieniędzy. Jeśli oczywiście przegrasz kupon. Ile zwrotu możesz otrzymać? Wszystko zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Maksymalny zwrot to nawet 50%.