Sport

Od wielu lat jest to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów prężnie działających w branży. Włodarze chwalą się, że mają nawet około 50% wpływów z rynku. To znakomity rezultat. Czym cechuje się bukmacher STS? Jakie oferuje promocje dla nowych Klientów? Zdobądź najświeższe informacje na temat tego podmiotu hazardowego.

Podstawowe informacje o STS

Przede wszystkim trzeba zauważyć, że bukmacher STS jest w 100% legalny. To oznacza, że ta właśnie firma hazardowa posiada wszelkie dokumenty, by oferować zakłady wzajemne naszym rodakom i nie tylko. Możesz to zaś sprawdzić na wiele sposobów. Np. na stronie internetowej STS albo weryfikując rejestr domen zakazanych. Tam tego bukmachera oczywiście nie znajdziesz. STS działa już od 1997 roku. Jest to firma bukmacherska bardzo doświadczona i lubiana. To sponsor nie tylko reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Poza tym STS wspiera na co dzień takie kluby, jak Jagiellonia Białystok, czy Lech Poznań itd. STS ma naprawdę dobre kursy. Nic dziwnego, że chętnie grają tam osoby, które chcą regularnie zarabiać na zakładach bukmacherskich. Z kolei oferta jest bardzo urozmaicona. Co możesz typować? To np. zakłady prematch (czyli jeszcze przed rozpoczęciem np. danego spotkania futbolowego) lub zakłady live. Generalnie w ofercie znajdują się nie tylko np. wydarzenia na najbardziej popularne sporty (piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny, skoki narciarskie itp.). Nie brakuje dyscyplin niszowych, a także zakładów ze świata filmu, muzyki, polityki itd.

Bonus bez depozytu

Jakie promocje są przygotowane dla nowych użytkowników? Na razie nie chcesz wpłacać żadnej gotówki? W takim razie oferta, którą ma bukmacher STS, powinna przypaść Ci do gustu. Wszak po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego możesz zainkasować nawet 25 PLN. Tylko tak naprawdę… za wykonanie rejestracji. Prawda, że brzmi świetnie? Dlaczego warto zdecydować się na ten wariant? Dzięki temu możesz, niczym nie ryzykując, sprawdzić, jak w praktyce działa ten bukmacher internetowy. W zdecydowanej większości przypadków jest tak, że osoby, które spróbowały są bardzo zadowolone i potem na dłużej zostają Klientami tej firmy hazardowej.

Podwojenie pierwszej wpłaty - poznaj najważniejsze warunki tej promocji

Większość osób zainteresowanych zakładami bukmacherskimi tak naprawdę od razu decyduje się na tę opcję. Dlaczego warto? Nie da się ukryć, że bukmacher STS przygotował znakomite warunki. Jeśli zrobisz pierwszy depozyt, to możesz zainkasować 100% do 1200 PLN. O co tutaj dokładnie chodzi w tej promocji? Każda wpłata jest podwajana. Maksymalnie możesz zainkasować 1200 PLN (czyli wówczas na Twoim koncie będzie 2400 PLN). Jakie są natomiast warunki obrotu? Przede wszystkim powinieneś zagrać za trzykrotność sumy otrzymanej w formie bonusu. W tym przypadku (stan na 1 października 2021 roku) minimalny kurs to 1,91. Jest jeszcze jedna rzecz warta odnotowania. Mianowicie musisz pamiętać o tym, że tylko wygrane kupony (stawiane przez Ciebie) są zaliczane do obrotu. W związku z powyższym musisz naprawdę solidnie przyłożyć się do analizowania oferty.