Z życia wzięte

Wiele osób uwielbia randkowanie. Nie ma się temu co dziwić, bo to doskonała droga do odnalezienia swojej miłości. Jak zaś wiadomo, życie we dwoje jest zdecydowanie przyjemniejsze niż życie w pojedynkę. Nie da się jednak ukryć, że pierwsze randki bywają bardzo stresujące. Na szczęście, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, możliwe jest zredukowanie poziomu stresu, który towarzyszy ludziom podczas zapoznawania się. Pierwsza randka może być więc bardzo udana i wyjątkowa.

 

Odpręż się i odpowiednio przygotuj

Aby randka była udana, należy odpowiednio się do niej przygotować. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc zaplanowanie swojej stylizacji. Dzięki temu, będziemy czuć się pewniej. Ubrania, akcesoria oraz biżuterię warto byłoby przygotować odpowiednio wcześniej. Niesamowicie istotne jest również to, aby zadbać o makijaż i manicure, jeśli wówczas czujemy się pewniej i atrakcyjniej. Oczywiście, warto wybrać także takie miejsce spotkania, w którym mamy czuć się dobrze. Na pierwszą randkę lepiej nie wybierać się w bardzo zatłoczone miejsca. Hałas i gwar mogą bowiem utrudniać nam rozmowę we dwoje. Bez rozmowy ciężko zaś będzie się zapoznać z potencjalną drugą połówką. Przed pierwszą randką warto byłoby się odprężyć. Wówczas zdecydowanie lepiej będzie nam się zaadaptować do miejsca, w którym odbywa się randka. Ponadto, jeżeli będziemy odprężeni i zrelaksowani, łatwiej nam będzie zapoznać się z osobą, z którą wybieramy się nas spotkanie.

Czy pierwsza randka może skończyć się w łóżku?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy na pierwszej randce wypada pójść do łóżka. Jak się jednak okazuje, nie powinniśmy się nad tym zastanawiać. Nie ma w tym bowiem absolutnie nic złego. To my decydujemy o tym, kiedy i gdzie chcemy uprawiać seks. Ważne jest jedynie to, aby odbywał się on za obopólną zgodą. Jeżeli nie potrafimy przewidzieć tego, jaki finał będzie miała pierwsza randka, dobrze byłoby zakupić odpowiednią bieliznę, zmysłowe pończochy i przykuwające uwagę szpilki. Sprawdzić może się chociażby bielizna erotyczna. Dzięki niej będziemy czuć się zdecydowanie pewniej i atrakcyjnej. Warto zdecydować się na zmysłową czerwień, która jest kolorem kojarzącym się z namiętnością i pożądaniem. Jeśli poczujemy na pierwszej randce słynną chemię, warto byłoby zastanowić się nad tym, czy nie chcemy przenieść spotkania w bardziej ustronne miejsce, na przykład do mieszkania. Nastrojowa muzyka oraz lampka dobrego alkoholu pomogą nam poczuć się swobodniej. Jeżeli jednak mamy jakiekolwiek wątpliwości, poczekajmy. Seks można uprawiać także na drugiej lub trzeciej randce. Jeśli jednak chcemy dać się ponieść chwili, zróbmy to! Pierwsze zbliżenie jest wyjątkowe, ale nie należy oczekiwać zbyt wiele. Nawet bardzo udany seks nie przesądza o kontynuacji znajomości. Można będzie kontynuować ją jedynie wtedy, gdy obie strony wykażą chęć.

Podsumowanie

Stres wynikający z pierwszej randki na pewno można rozładować. Wówczas zwiększa się prawdopodobieństwo tego, że będzie ona udana. Warto więc zadbać o odpowiednie ubranie, w tym o seksowną bieliznę. Finał randki może bowiem przejść nasze najśmielsze oczekiwania. Nie warto po pierwszym spotkaniu obiecywać sobie zbyt wiele. Na pewno należy jednak dobrze się bawić!