Czy wiesz, że...

To o czym marzą tysiące użytkowników Instagrama w Polsce i na całym świecie, to zdobywanie płatnych collaboracji. Dla młodych osób jest to świetnym sposobem na otrzymywanie dodatkowego dochodu, a docelowo może się stać również głównym źródłem utrzymania. Jak zatem dojść do takiego poziomu? Sprawdźmy to!

Rozpoczynając dyskusję na ten temat, warto odpowiedzieć sobie na jedno pytanie. Czym różni się influencer od zwykłego użytkownika? Dlaczego przeciętny Instagramer nie otrzymuje ofert, a popularne profile zostają zalewane intratnymi propozycjami współpracy? Odpowiedź jest banalnie prosta. Różnica tkwi w liczbie follow na ig. Idąc dalej, jak te obserwacje na instagramie mieć?

Przecież instagram follower możesz najzwyczajniej w świecie kupić w serwisach, typu Followersy.pl. Od lat wielu polskich influencerów korzysta z takich metod, a część z nich właśnie w taki sposób wybiła się na portalach społecznościowych. Przy niskich cenach, szybkiej realizacji i gwarancji utrzymania rezultatów kupowanie fanów to strategia przynosząca wymierne korzyści, na czele z otrzymywaniem płatnych i barterowych collaboracji od firm. Oprócz tego niektóre przedsiębiorstwa poszukują w social mediach stałych ambasadorów swoich marek, więc długoterminowe projekty także są w zasięgu ręki.

Podsumowując, jeśli chcesz zdobywać płatne collaboracje na IG, to kup obserwujących i skorzystaj z możliwości, jakie dają współcześnie portale społecznościowe. Gwarantujemy, że gdy wstąpisz na tę ścieżkę, to nie pożałujesz swojej decyzji.