Czy wiesz, że...

Tworzenie własnego biznesu wymaga cierpliwości, czasu i dużego zaangażowania. Wielu przedsiębiorców zaczyna prowadzenie działalności i sprzedaż produktów jeszcze zanim powstaną, ponieważ sam proces tworzenia strony wymaga czasu. Podpowiadamy, jak wygląda prawidłowa konfiguracja jednego z oprogramowani – Shoper.

Od zakupu do…sprzedaży

Pierwszym krokiem jest zakup, a kolejnym logowanie do sklepu i zainstalowanie szablonu. Wybór powinien zależeć od Twoich preferencji i potrzeb. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą. Następnie konfiguracji poddaje się wszystkie niezbędne elementy, tak by cała witryna pięknie się prezentowała i jednocześnie była funkcjonalna. Każdy klient ma inne oczekiwania względem wyglądu, dlatego specjaliści dołożą wszelkich starań, by efekt finalny był zadowalający. Co ciekawe, sama strona https://sklep.growcommerce.pl/ stanowi niejako wersję demo autorskiego szablonu. Dzięki temu możesz wyobrazić sobie, jak będzie wyglądała Twoja witryna. Po dokonaniu wszelkich formalności będziesz mógł cieszyć się z funkcjonalnego sklepu i prowadzić efektywną sprzedaż internetową.

Szablon – funkcjonalny i stylowy sklep

Szablon Modern pozwala szybko i przyjemnie dopracować swój sklep. Starannie opracowany, nowoczesny i szybki produkt od GrowCommerce znacząco ułatwia poprawę wyglądu elementów na stronie, a także zapewnia optymalne ułożenie ścieżki zakupowej czy przycisków. Funkcjonalne rozwiązanie znajdziesz tutaj: https://sklep.growcommerce.pl/shoper-szablony-rwd. W ofercie sklepu możesz wybrać spośród wariantu Standard i Basic, a niedługo także Premium. Takie rozwiązanie pozwala otrzymać pięknie skonfigurowany wygląd Twojego sklepu, który zachwyci każdego klienta. Jeżeli chcesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, to warto skorzystać oferty: https://sklep.growcommerce.pl/shoper-cena-nowej-licencji. Dodatkowym atutem korzystania z usług profesjonalistów jest możliwość stałego kontaktu – w odpowiedzi dostaniesz odpowiednie informacje lub video poradnik. Dzięki temu szybko rozwiążesz problem. Okres wsparcia trwa 30 dni, co pozwala w zupełności wyeliminować błędy czy zmienić kwestie interesujące klienta.

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem Shopera czy ClickShop, chcesz w krótkim czasie cieszyć się profesjonalnie przygotowanym sklepem i spersonalizowanymi ustawieniami to warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy na oprogramowaniu zjedli zęby. Potrzebujesz czasu na wprowadzenie produktów i rozkręcenie biznesu? Wystarczy skontaktować się z GrowCommerce i indywidualnie ustalić plan działania.