Z życia wzięte

Styl boho czerpie nie tylko z mody hippisowskiej, jest silnie eklektyczny. Na charakter tego stylu wpłynęła swoboda artystycznej bohemy, przede wszystkim nowojorskiej. Styl boho to kolory i wzory, frędzle, pióra, ażury i koronki, zwiewne i dopasowane fasony. Do najbardziej charakterystycznych wyróżników stylu boho należą bluzki z bufiastymi rękawami, jeansowe dzwony i kwieciste sukienki, ale przede torebki w stylu boho z frędzlami.

Damskie torebki w stylu boho – zawsze na czasie

Styl boho nie jest stylem trudnym do skomponowania, nie wystarczy jednak na chybił trafił wyciągnąć z szafy kilka rzeczy i zestawić je chaotycznie. Najistotniejszymi elementami całości są dodatki. Okazała biżuteria, fryzura, no i oczywiście – torebka w stylu boho. Możliwości jest naprawdę sporo.

Torebki z frędzlami przeżywają prawdziwy powrót w ostatnich sezonach. Modele w całości obszyte frędzlami świetnie wypadają na tle bardziej minimalistycznych zestawów – na przykład połączenia białej koszuli, jeansów i botków. Można zdecydować się na mniej krzykliwą wersję, torebkę z chwostem, która stanowi niewielki, ale w pełni detal w stylu boho. Torebki z frędzlami są świetne, ale garderobę w stylu boho dobrze uzupełni też torebka z etnicznym paskiem. Te charakterystyczne, kolorowe paski, co jakiś czas powracają, zwłaszcza latem, bo stanowią doskonałe dopełnienie stylizacji boho. Jednym z ciekawych elementów, świetnie nawiązującym do tego stylu są również ażury.  Mają dziewczęcy charakter, więc szczególnie zgrabnie wypadają w zestawieniu z sukienkami, zwłaszcza tymi, które ozdobione są koronkowymi detalami.

Kształty i różne kolory

Torebki boho to również bogactwo kształtów i rodzajów materiałów. Torebki boho w kształcie worka najlepiej sprawdzą się na co dzień, tego typu torebki boho worki są niezwykle pojemne, więc pomieszczą wiele. Na koniec słówko o kolorach. Ponieważ boho to powrót do natury, dominują w nim barwy ziemi, takie jak zielenie, brązy, beże i żółcienie. Torebki boho również występują w różnych kolorach, ich szeroki wybór znajdziesz tutaj https://rovicky.eu/pol_m_Torby-Damskie_Popularne_Torebki-boho-978.html