Z życia wzięte

Dawno już minęły czasy, gdy grzejniki nie były zbyt estetyczne, a wybór ich nie był duży. Obecnie zakup i wybór grzejników do mieszkania z pewnością nie jest zadaniem prostym. Modele, które znajdują się na rynku, są zróżnicowane względem siebie nie tylko mocą, ogólnym designem, kolorystyką, podłączeniem, ale także i funkcjonalnością. Jak podkreślają eksperci jednymi z lepszych są grzejniki Kermi. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Grzejniki płytowe Kermi – idealne do wielu pomieszczeń!

Grzejniki płytowe wyróżniają się przede wszystkim swoją estetyką oraz kompaktowymi rozmiarami. Wyglądają lekko i ze względu na kształt i wielkość sprawdzą się także w salonach, sypialniach i innych pomieszczeniach urządzonych w różnych współczesnych stylach. Poszczególne grzejniki płytowe  mogą różnić się między sobą kształtem płyty czołowej, moc ich uzależniona jest od wielkości.

Grzejniki płytowe Kermi (sklep https://proterm.sklep.pl/kermi,cp684,pl.html) wyróżniają się jednak spośród innych dostępnych na rynku. Tak naprawdę tylko one powstały w oparciu o technologię therm -x2. Polega ona na przepływie szeregowym. W pierwszej kolejności nagrzewana jest przednia płyta i to ona gwarantuje szybko komfort cieplny w pomieszczeniu. Dopiero później dołączana jest płyta tylna. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne z kilku powodów. Przede wszystkim przepływ szeregowy zapobiega powstawaniu stratom ciepła. Dzięki temu koszty związane z ogrzewaniem mogą się zmniejszyć w ciągu roku i to nawet o 11%. Poza tym dzięki technologie therm – x2 można znacznie szybciej uzyskać komfort cieplny, a także i płynniej regulować temperaturę grzejnika.

koloryfery

Grzejniki modernizacyjne, higieniczne, łazienkowe Kermi – sprawdź ofertę sklepu Proterm!

Jest wiele miejsc, w których można kupić dobrej jakości, oryginalne grzejniki Kermi. Nie wszędzie jednak wybór ich jest duży a ceny przystępne. Z tych właśnie względów warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm. To bowiem właśnie w tym miejscu znajduje się szeroki wybór grzejników Kermi, poza tym liczyć można na fachowe doradztwo, niskie ceny i szybkie terminy realizacji.

W sklepie hydraulicznym Proterm pracują osoby, które nie tylko mają szeroką wiedzę produktową, ale także i często doświadczenie w instalacji czy serwisowaniu różnego typu instalacji, co jest niezwykle przydatne podczas wyboru produktów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą grzejników Kermi, znajdujących się w ofercie sklepu Proterm. Zapraszamy!