Z życia wzięte

Chcesz pracować w biznesie przyszłości i nie wiesz, jakie studia najlepiej podjąć? Oto kilka naszych propozycji, dzięki którym możesz odnieść zawodowy sukces. Zapoznaj się z nimi już teraz.

Studia językowe

Jak zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, w dzisiejszym świecie bardzo cenione są umiejętności językowe. Porozumiewanie się z innymi i poprawna komunikacja to podstawa udanych relacji biznesowych. Dlatego filolodzy i osoby dobrze znające języki obce nie będą mieli problemu ze znalezieniem intratnej pracy.

Ciekawe studia językowe znajdziesz na ULT, Uczelni Lingwistyczno-Technicznej, która kształci nie tylko przyszłych nauczycieli języków obcych, ale również pracowników biznesu. Chcesz pracować w turystyce, na lotnisku czy w dużej firmie? Podejmij wyzwanie i rozpocznij studia na filologii niemieckiej. Obecnie to właśnie Niemcy są krajem, z którym można robić interesy. Po takich studiach możesz również wyjechać za granicę i rozpocząć pracę w tamtejszych firmach. Jeżeli więc marzysz o pracy w Niemczech lub w przyszłości chcesz mieć styczność z językiem niemieckim, wybierz filologię niemiecką. Szczegóły związane z tym kierunkiem znajdziesz tu: https://ultswiecie.edu.pl/studia/filologia-niemiecka/.

Studia techniczne

Obecnie to od wiedzy inżynierów zależy bezpieczeństwo budynków czy dróg. Kierunki techniczne z roku na rok są coraz bardziej doceniane. Dlatego, jeżeli chcesz mieć pewny zawód, który przyniesie Ci życiowy sukces, wybierz tego rodzaju studia. Studia techniczne możesz podjąć na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej. Ogromnym atutem ULT jest możliwość korzystania z praktyk zawodowych. Co więcej, zajęcia odbywają się w formule zdalnej, dlatego możesz uczyć się z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Tym samym nie marnujesz czasu na dojazd ani pieniędzy związanych z transportem.

Studia podyplomowe

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna to miejsce, gdzie można w wygodny sposób się kształcić i podnosić swoje kompetencje nawet wtedy, gdy pierwsze studia masz już za sobą. Szeroka oferta studiów podyplomowych to szansa na nową jakość w pracy i życiu codziennym. ULT prowadzi kierunki podyplomowe dla pedagogów, a także pracowników biznesu. Zapoznaj się z tym, co ULT ma Ci do zaoferowania i wybierz dla siebie dalszy kierunek kształcenia.

Ogromnym atutem studiów na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej jest doskonale wykształcona kadra wykładowców, która jest na bieżąco z wiedzą z zakresu swojej specjalizacji. Studia na ULT to również szansa na zdobycie certyfikatu językowego z języka angielskiego, którym możesz potwierdzić swoje kompetencje językowe.