Czy wiesz, że...

Niektórzy kochają randki, ale inni za nimi nie przepadają. Niemniej jednak, jeżeli chcemy kogoś poznać, bez randek najprawdopodobniej się nie obejdzie. Warto byłoby zatem wiedzieć, w jaki sposób randkować, aby osiągnąć zamierzony cel. Na szczęście, nie jest to takie trudne, jak mogłoby się na pozór wydawać. Trening czyni bowiem mistrza w niemal każdej dziedzinie.

Gdzie można kogoś poznać?

Jeżeli marzy nam się udana randka, musimy najpierw kogoś poznać. Warto zatem dowiedzieć się, w jakich miejscach mamy największe szanse na nawiązanie interesującej znajomości. Wydaje się, że dobrym miejscem na poznanie kogoś jest bar albo klub taneczny. Ciekawych ludzi możemy także spotkać na imprezach domowych organizowanych przez znajomych. To od nas zależy natomiast to, czy chcemy, aby spotkanie przerodziło się w coś więcej, czy interesują nas wyłącznie randki erotyczne. Nie musimy jednak stawiać przed sobą nierealnych oczekiwań. Jeżeli postawimy na dobrą zabawę, istnieje duża szansa na to, że spotkanie przebiegnie w przyjemnej atmosferze. Jeśli będziemy mieć zbyt wygórowane oczekiwania, możemy po prostu się rozczarować.

W jakim miejscu się umówić?

Jeżeli interesuje nas sex randka, powinniśmy zastanowić się nad miejscem, do którego chcemy się udać. Warto zdać się na własne preferencje oraz na upodobania drugiej strony, jeśli je znamy. Wydaje się, że całkiem dobrym pomysłem może okazać się randka w restauracji bądź kawiarni. Niektórzy wybiorą jednak kino. Nawet jeśli interesują nas wyłącznie randki erotyczne, nie warto rozpoczynać ich od razu w swoim domu lub mieszkaniu. Zdecydowanie lepszą opcją będzie wspólne wyjście na drinka dla rozluźnienia. Większość osób pragnie się bowiem ze sobą zapoznać, nawet jeśli mają spotkać się tylko na jednorazowy seks. Poza tym, nigdy nie wiemy, czy przygoda na jedną noc nie przerodzi się w coś więcej.

Jak przygotować się do seks randki?

Nie da się ukryć, że do randki na seks należy w odpowiedni sposób się przygotować. W przeciwnym bowiem razie, istnieje pewne ryzyko tego, że nie będziemy zadowoleni z jej przebiegu. Bezpieczeństwo jest oczywiście najistotniejsze. Wydaje się więc, że całkiem trafionym pomysłem będzie randka w miejscu, w którym obie strony będą czuły się dobrze. Należałoby także zadbać o zabezpieczenie. Jest to istotne nie tylko wówczas, gdy zależy nam na uniknięciu niechcianej ciąży. Zabezpieczenie jest ważne również ze względu na ochronę przed niebezpiecznymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Mowa tu nie tylko o klasycznych chorobach wenerycznych.

Jeśli zależy nam na udanym seksie, pomoc mogą różnego rodzaju gadżety. Do gry wstępnej idealnie nada się masażer łechtaczki bądź pierścień wibrujący na penisa. Nie sposób nie wspomnieć także o lubrykantach, które mogą okazać się przydatne w przypadku suchości pochwy. Niektórym do gustu mogą przypaść również erotyczne przebrania. Jeśli wybieramy się na seks randkę, musimy jednak pamiętać o tym, aby odbyła się ona z poszanowaniem granic obydwu stron. Warto zatem zadbać o przeprowadzenie szczerej rozmowy.