Czy wiesz, że...

Kompleksowa regeneracja wtryskiwaczy to usługa w Bosch Service Pawlik, która przywraca zużytym częściom prawidłowe parametry pracy.

Naprawę rozpoczyna szczegółowa diagnostyka części przy pomocy profesjonalnych narzędzi, jak m.in. mikroskop optyczny, co umożliwia szybkie odnalezienie źródła usterki. Kolejnym etapem jest gruntowne czyszczenie wtrysków w myjce ultradźwiękowej, dzięki czemu nawet uciążliwe zabrudzenia zostają usunięte z powierzchni wtrysku. Obowiązkowo wymieniamy także wszelkie uszczelnienia, podkładki oraz wyeksploatowane czy uszkodzone elementy. Na koniec składamy wtryskiwacze i umieszczamy je na stole probierczym, gdzie zostają poddane rygorystycznym testom.

O wartościach wtrysku informuje nas indywidualna specyfikacja zawierająca parametry wtryskiwaczy sprawdzone na każdym etapie pracy silnika. Regenerowane u nas podzespoły są od razu gotowe do montażu, a ponadto objęte są dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów. Efekty, jakie daje regeneracja wtryskiwaczy, są więc uzależnione w głównej mierze od specjalistycznych narzędzi, jakimi dysponujemy, najlepszych metod czyszczenia oraz oczywiście wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

Wtryski1

Jeśli chcesz skorzystać z usługi regeneracji w naszym serwisie, nie musisz przyjeżdżać osobiście do Stalowej Woli, ponieważ przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Wystarczy tylko, że wymontujesz wtryski z układu, odpowiednio je zapakujesz i przekażesz kurierowi. Po maksymalnie dwóch dniach odsyłamy paczkę na wskazany przez Ciebie adres.

Pamiętaj, że jeśli Twoje wtryski są uszkodzone w sposób mechaniczny, to ani czyszczenie, ani naprawa nie przywróci im sprawności. W takim przypadku konieczna jest wymiana wtrysków na nowe lub regenerowane. Jeśli potrzebujesz nowych wtryskiwaczy w dobrej cenie, ale i świetnej jakości, to także służymy pomocą, ponieważ w swoim asortymencie posiadamy wtryski do samochodów wszystkich marek.

Aby odpowiednio dopasować wtryskiwacze, przed zakupem przygotuj numer VIN pojazdu i podaj go sprzedawcy, a łatwo i szybko znajdzie właściwy numer katalogowy wtrysków.