Czy wiesz, że...

Przy montażu bramy dwuskrzydłowej nie ma wygodniejszego sposobu niż wyposażenie jej w odpowiedni automatyczny napęd do bramy. Tego typu rozwiązanie zapewnia nie tylko większy komfort użytkowania, ale również większe bezpieczeństwo. Siłowniki do bram pasują do większości współczesnych modeli bram. Odkryjcie Państwo więcej powodów, dla których warto zainwestować w automatykę do bram!

Wybierz odpowiedni siłownik do bramy

Płynne, wygodne otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej? Teraz jest to możliwe dzięki automatyzacji bramy. Podejmując decyzję o zainstalowaniu automatyki do bramy, należy pamiętać, że napęd do bramy dwuskrzydłowej może pasować zarówno do nowych, jak i starszych modeli bram. Przed wyborem idealnego siłownika do bramy, należy poświęcić trochę czasu na ocenę następujących elementów.

  • Waga i wielkość skrzydła bramy.

  • Częstotliwość otwierania i zamykania bramy.

  • Dostępność zasilania elektrycznego, aby automatyka mogła funkcjonować.

Zalety napędów do bram automatycznych

Wygoda stosowania bram automatycznych nie dotyczy tylko bram wjazdowych, ale również bram w garażach, na parkingach i w innych miejscach. Te zautomatyzowane systemy przynoszą wiele korzyści, których nie mają bramy obsługiwane ręcznie. Oto niektóre z najważniejszych zalet:

Komfort i wygoda

Nie trzeba już wychodzić na deszcz lub śnieg, aby otworzyć lub zamknąć bramę dzięki automatycznym napędom do bram. Bezprzewodowy pilot umożliwia obsługę bramy bez wychodzenia z samochodu, dzięki czemu zadanie to jest szybsze i łatwiejsze.

Bezpieczeństwo użytkowania

Nowoczesna automatyka do bram wykorzystuje siłowniki, które są zaprogramowane tak, aby reagowały tylko na wskazanego pilota, co daje Państwu poczucie bezpieczeństwa. Nie muszą Państwo również wysiadać z samochodu, co eliminuje możliwość kradzieży samochodu. Wybrane modele bram posiadają fotokomórki, które zatrzymują mechanizm w momencie przejazdu samochodu, co daje pewność, że nie dojdzie do uszkodzenia pojazdu.

Uniwersalność i wszechstronność

Wysokiej jakości automatyka do bram zawiera rozwiązania, które można zastosować do różnych mechanizmów bramowych. Siłowniki automatyczne mogą być stosowane między innymi do bram wjazdowych, garażowych i parkingowych. Można je nawet zintegrować z innymi technologiami, takimi jak oświetlenie, które włącza się automatycznie po otwarciu bramy i szlabanów.

Siłowniki do bram dwuskrzydłowych: Czy to się opłaca?

Wybór nowoczesnego napędu do bramy to wygoda i bezpieczeństwo. Automatyka szybko staje się preferowanym wyborem wielu użytkowników. Nie ogranicza się już do przedsiębiorstw, ale można ją spotkać w domach mieszkalnych.
Montaż siłowników do bram dwuskrzydłowych, garażowych lub szlabanów parkingowych można wykonać we własnym zakresie, lub skorzystać z usług profesjonalnego instalatora. Firma AMAX dostarcza zautomatyzowane rozwiązania, które są zaprojektowane w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb i satysfakcji klientów. W swojej ofercie posiada napędy do bram przesuwnych, dwuskrzydłowych i garażowych, a także siłowniki do bram, szlabany, domofony, wideodomofony i sterowniki.


Postawcie Państwo na wygodę i bezpieczeństwo wybierając bramy automatyczne, które podniosą standard życia w domach lub zakładach pracy.

Więcej informacji na temat automatów do bram można przeczytać tutaj https://www.gorakalwaria.net/news-czy-warto-zamontowac-naped-do-bramy-dwuskrzydlowej-sekret-automatyki-bram-tkwi-w-wygodzie,3094.html