Z życia wzięte

Delikatna suknia ślubna to marzenie wielu panien młodych. Jednak wśród wyrazistych kolorów i wzorów dostępnych na rynku nie zawsze łatwo znaleźć subtelną kreację. Rozwiązaniem tego problemu jest suknia na zamówienie – oczywiście pod warunkiem, że zostanie uszyta z delikatnych materiałów.

Delikatne materiały na suknię ślubną

Jeśli marzysz o subtelnej sukni ślubnej, warto zacząć od dobrania odpowiedniego materiału. Spośród delikatnych tkanin pięknie prezentują się tiul, muślin oraz organtyna. Przykłady tych eleganckich materiałów znajdziesz na stronie https://sontexpoland.com/ – hurtowni, której specjalnością są tkaniny na suknie. Możesz zapoznać się tam z materiałami w delikatnych, typowo ślubnych odcieniach.

Idealną bazą subtelnej sukni ślubnej będą również koronki na tiulu z odpowiednim motywem. Koronkowa siatka lub drobny kwiecisty wzór pozwolą Ci stworzyć elegancką kreację. Możesz zdecydować się także na materiał z delikatnymi cekinowymi zdobieniami. Tak uszyta stylizacja będzie efektowna, ale nie narzucająca się. To doskonałe rozwiązanie dla entuzjastek romantycznych i minimalistycznych kreacji.

 

sukniaslubnadelikatna

Delikatna suknia – jaki fason wybrać?

Miłośniczki subtelnej mody ślubnej decydują się najczęściej na prostą, klasyczną kreację. Nie oznacza to jednak, że inne fasony sukni nie wchodzą w grę. Świetnym rozwiązaniem jest tutaj również suknia w kształcie litery A. Szczególnie jeśli zdecydujesz się na zwiewną i lekką estetykę boho, choć w tym przypadku najlepszym wyborem będzie fason empire. Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele i wszystko zależy od tego, w jakiej stylistyce czujesz się najlepiej.

Na charakter sukni ślubnej wpływ mają również wybrane dodatki. Możesz wzbogacić talię lub rękawy eleganckimi akcesoriami. Do tego celu warto wykorzystać subtelne taśmy koronkowe z unikalnym motywem. Wiele panien młodych decyduje się również na zmysłowe aplikacje do sukienek. Delikatna suknia ślubna będzie korespondować zarówno z pojedynczym panelem aplikacji, jak i z podwójnymi zdobieniami.