Czy wiesz, że...

W życiu każdego komputera przychodzi w końcu taki czas, że zaczyna brakować mocy obliczeniowej. Nowoczesne programy zaczynają się wieszać, a gry nie pozwalają cieszyć się płynną rozgrywką. Taki stan rzeczy jest podyktowany przede wszystkim faktem, iż technika ciągle gna do przodu. Oprogramowanie komputerowe potrzebuje zatem coraz mocniejszych podzespołów, a kilkuletni komputer, choć w dobrym stanie technicznym - po prostu nie daje rady. Co zatem zrobić, gdy tak się dzieje. Kupić nowy sprzęt? Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem będzie po prostu rozbudowa podzespołów np. o nowoczesne kości pamięci RAM nowej generacji DDR4.

Co dalej, gdy sprzęt nie daje rady?

Sprzęt elektroniczny to kapryśne hobby. Smartfon, laptop, czy nawet komputer osobisty kupiony w 2023 roku z najwyższej półki - za parę lat będzie już zwykłym średniakiem. Nie ma się co oszukiwać - technika idzie do przodu w galopującym tempie, a nadążyć za nią, zdecydowanie nie jest łatwo. Co zatem robić? Czy wymieniać komputer za każdym razem, gdy grafika zacznie przycinać, a nowoczesne programy powiedzą dość? Nic bardziej mylnego. W obecnych czasach, które są niepewne, inflacja galopuje z prędkością zbliżoną do rozpędzonego geparda, a drożyzna sklepowa daje się we znaki - wymiana komputera na nowy, który de facto jest w dobrym stanie technicznym, nie jest dobrym rozwiązaniem. Znacznie lepszym jest natomiast jego rozbudowa o konkretne podzespoły, które nie dają rady. O czym mowa? Ano w głównej mierze o pamięci RAM. To właśnie moduły pamięci RAM najczęściej wymagają od nas rozszerzenia, gdyż to one w znacznym stopniu odpowiadają za poprawną pracę naszego sprzętu komputerowego. Samych modułów pamięci jednak jest na rynku całkiem sporo. Jakie zatem wybrać, aby kupić sprzęt jakościowo dobry, renomowany, a zarazem taki, który nie nadszarpnie znacząco portfela? Na szczęście z pomocą przychodzi Polska marka GOODRAM oraz czwarta generacja DDR4.

Kości pamięci RAM od Polskiego producenta GOODRAM - czy to ma sens?

Jednak czy zakup modułu pamięci RAM od Polskiego producenta jest dobrym pomysłem? Wszak w naszym kraju często panuje przekonanie, iż zagraniczne jest lepsze. Nic bardziej mylnego. Moduły pamięci RAM generacji DDR4 od rodzimego producenta GOODRAM będą tym, co potrzebuje Twój komputer. Przeglądając rynek podzespołów komputerowych, można zauważyć trend powtarzających się często nazw firm, co jasno pokazuje, iż są często wybierane przez konsumentów. Nie inaczej jest właśnie z marką GOODRAM. To Polski producent podzespołów komputerowych takich jak półprzewodnikowe dyski (SSD), karty pamięci, czy właśnie moduły RAM. Produkty oferowane przez tego producenta są najwyższej jakości, co jasno pokazują recenzje, benchmarki oraz testy przeprowadzone zarówno przez konsumentów prywatnych, jak i tych, którzy zajmują się tym na poważnie. GOODRAM na rynku (nie tylko Polskim!) istnieje już wiele lat, a opinia wśród użytkowników jasno daje do zrozumienia, iż jest to firma godna uwagi oraz rzecz jasna polecenia. Zatem, czy pamięć RAM DDR4 od GOODRAM będzie dobrym pomysłem? Zdecydowanie tak. Polski producent podzespołów komputerowych oferuje świetnej jakości produkty, za relatywnie niewygórowaną cenę. Zatem, jeśli Twój komputer złapie zadyszkę - teraz wiesz gdzie szukać pomocy.

Nowa i szybsza generacja

Na rynku jest coraz więcej generacji oraz modeli pamięci RAM. Jednak tym, co zasługuje na szczególną uwagę - jest jej najnowsza generacja DDR4, która jest w stanie zapewnić każdemu komputerowi szybkie działanie, przy minimalnym poborze prądu, a to w obecnych czasach jest na wagę złota. Zatem gdy sprzęt komputerowy nie wyrabia, a najnowsze oprogramowanie odmawia posłuszeństwa - nie warto sięgać do kieszeni celem zakupu nowego sprzętu. Wystarczy rozbudować podzespoły, które tego wymagają. Zaopatrując się zatem w moduł pamięci RAM DDR4 od Polskiej marki GOODRAM - https://www.goodram.com/produkty/dram-irdm-ddr4-dimm/ - jesteśmy w stanie znacznie przyspieszyć komputer oraz odciążyć jego podzespoły, a oto przecież w tym wszystkim chodzi.