Z życia wzięte

Chcesz się zareklamować, ale nie za bardzo wiesz jak? Zdajesz sobie sprawę z tego, że ulotki czy baloniki nie są najlepszym rozwiązaniem. Ulotka w 90% trafia do kosza, a balonik traci powietrze i wszyscy o nim zapominają. Jest jednak coś takiego jak długopis reklamowy i on może przetrwać nawet przez kilka lat.

Opłacalność

Jeśli zastanawiasz się czy warto zamówić długopisy w firmie, która się tym trudni, to odpowiedź jest jedna. Warto, a nawet trzeba to jak najszybciej zrobić, bo to się opłaca. Kiedy będziesz posiadał kilkaset długopisów ze swoim logo, nazwą i adresem to można takie długopisy rozdać. Ludzie bardzo chętnie biorą długopisy mało tego bardzo często nieświadomie chowają je do kieszeni. To, dlatego w urzędach są one przymocowane. Mimo że długopisy nie są drogie, to zawsze cieszymy się z nich zwłaszcza, jeśli mają ciekawy wygląd i są solidne. Najdroższy będzie zakup długopisów, bo trzeba się jeszcze zastanowić nad tym, jakie one mają być. Najczęściej długopisy są dostępne w firmie, w której również można zamówić drukowanie. To dobre połączenie, bo na pewno wyjdzie nam wtedy niższa cena niż rozdzielanie jednego od drugiego.

Gdzie zamawiać?

Nie trzeba właściwie wychodzić z domu, żeby dzisiaj zamówić w profesjonalnej firmie długopisy reklamowe. Wystarczy wybrać konkretną stronę internetową, na której będziemy mieli bardzo duży wybór gadżetów w tym długopisów. Jeśli wybierzemy konkretne modele i kolory, to warto przejść do zamówienia projektu. Najczęściej taki projekt jest darmowy, jeśli decydujemy się na zakup długopisów i drukowanie w jednej firmie. Firma, która zamawia długopisy tak naprawdę może to wszystko wrzucić w koszty i nawet nie zauważy, że cokolwiek ją kosztowało, a reklama jakby nie patrzeć będzie i to bardzo dobra. Trudno byłoby znaleźć lepszą formę reklamy, dlatego warto jak najszybciej zamówić długopisy. My będziemy mieli reklamę i długopisy do pisania, a firma, która to wykonuje zarobi na swoje utrzymanie. Obie strony wiele zyskają na takiej obustronnej transakcji.

Odwiedź Penmarket.pl - długopisy z nadrukiem, sprawdź dostępne rabaty na hurtowe zakupy.