Z życia wzięte

Zlokalizowana na warszawskiej Pradze Dobra Uczelnia ? jedna z niepublicznych szkół wyższych ? kończy w tym roku 15 lat. W czasie swojej działalności rozszerzyła ofertę edukacyjną oraz odnowiła i unowocześniła wnętrze placówki.

Dziś prócz popularnych na polskim rynku kierunków studiów, takich jak administracjadziennikarstwo czy informatyka, Dobra Uczelnia oferuje naukę na wyspecjalizowanych i unikalnych kierunkach, do których zaliczyć można bezpieczeństwo wewnętrzne lub logistykę. Niszowe specjalizacje dostępne w ramach wybranych studiów niewątpliwie spotkają się z aprobatą osób o ściśle ukierunkowanych zainteresowaniach, chcących podjąć pracę w wyuczonym zawodzie. Nowoczesne i atrakcyjne specjalizacje, np. transport międzynarodowy, e-administracja czy logistyka lotnictwa, pozwalają na zdobycie konkretnych praktycznych umiejętności, nieodzownych w przyszłej karierze zawodowej.

Ciekawa i bogata oferta edukacyjna Dobrej Uczelni to nie jedyny jej atut. Położona na Saskiej Kępie ? jednej z najpiękniejszych i najbardziej elitarnych dzielnic Warszawy ? mieści się w oddanym niedawno do użytku i doskonale wyposażonym budynku. Dojazd do uczelni zajmuje niewiele czasu, ze względu na bliskość Stadionu Narodowego, przy którym przebiegają główne linie komunikacyjne, łączące Pragę z centrum Warszawy.

Do podjęcia studiów w Dobrej Uczelni zachęca wyposażenie placówki. W wygodnych i przestronnych salach odbywają się specjalistyczne ćwiczenia i warsztaty z użyciem nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. Studenci kierunku dziennikarskiego mają możliwość korzystania z profesjonalnego studia dźwiękowego i telewizyjnego wewnątrz budynku. Podczas zajęć mogą korzystać z oprogramowania, które jest wykorzystywane w rozgłośniach radiowych. Umiejętności i wiedza studentów zdobyte podczas pracy z dostępnymi programami dźwiękowymi znajdują uznanie profesjonalistów i otwierają absolwentom drzwi do pracy w rozgłośniach radiowych i studiach dźwiękowych.

Dobra Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie, a przy tym spełnia wymogi rynku i odpowiada na potrzeby studentów i oczekiwania potencjalnych pracodawców.