Z życia wzięte

Dlaczego elektroniczne papierosy stały się tak modne? Nie chodzi tu wcale o zdrowie, nie chodzi także o dostępność smaków. To tylko dodatki, które stanowią poboczne atuty elektronicznych papierosów. Znacznie więcej do powiedzenia ma cena - elektroniczne palenie jest znacznie tańsze, niż sięganie po zwykłego papierosa. W przeliczeniu oszczędności to około 50% mniejsze wydatki, niż przy paleniu zwykłych papierosów. To jednak nie koniec - za obecny trend do palenia elektronicznych papierosów odpowiada także przepis, który zakazuje w Polsce palenia papierosów w miejscach publicznych.

Prościej mówiąc, jeżeli myślimy, że idąc ulicą lub paląc papierosa na przystanku nie zostaniemy ukarani - mylimy się. Jeżeli straż miejska lub policja zauważy nas z papierosem - możemy być pewni otrzymania mandatu. Kwota, w zależności od policjanta, wynosi od 200 do 500 złotych - nie jest to więc mała grzywna. Palić nie można także w innych miejscach publicznych. Natomiast jeżeli dysponujemy elektroniczny papierosem - nie musimy obawiać się grzywny. Możemy palić nawet na przystanku lub w pociągu - nikt nie ma prawa zakazać nam korzystania z elektronicznego papierosa.

Wszystko, co nowe jest modne. Jednak w przypadku papierosów nie ma mowy tylko o chwilowym trendzie. Moda utrzymuje się od wielu lat. Dotyczy ona przyzwyczajeń ludzi i nałogu, którego większość chce się pozbyć. Elektroniczne papierosy skutecznie w tym pomagają, zastępując zwykłą nikotynę i dając szansę nie tyko na zdrowie, ale także na oszczędność. Można rzec, że to idealne połączenie, którego nie da się nie zauważyć. Stąd moda na elektroniczne palenie.

Uzasadnień nie trzeba szukać u lekarzy - wystarczy porozmawiać ze zwykłymi użytkownikami elektronicznych papierosów. Wielu z nich to byli palacze, którzy lubowali się w nikotynie. Dziś nie dość, że palą mniej, to jeszcze zastąpili nikotynę na bardzo przyjazny dym elektroniczny, czyli związek pary wodnej. Proste, tanie, zdrowe i modne - lepszego połączenia i zastępstwa dla elektronicznych papierosów po prostu nie ma.

Sprawdź e papierosy, sklep moj-fajek.pl - zawsze aktualna oferta.