Rzeszów

Już od dawna wiadomo , że intelekt (IQ) nie wystarcza, by radzić sobie w życiu, by osiągnąć sukces czy po prostu być szczęśliwym. Umiejętność kierowania swoimi emocjami jest umiejętnością która sprawia, że lepiej radzisz sobie z trudnymi sytuacjami , nabierasz odpowiedzialności wewnętrznej oraz ulepszasz relacje otaczających Cię wokół ludzi.

?100% decyzji jakie podejmujemy , podejmujemy pod wpływem emocji. Dlatego warto zadbać by decyzje te były dobre dla nas i ludzi z którymi się otaczamy? - mówi Jakub Szpunar, trener biznesu. Inteligencja Emocjonalna nie jest wrodzona dlatego możną ją cały czas, przez całe życie kształtować i rozwijać.

Porażka i błędy również stanowią cześć naszego życia. Po każdej porażce decydujemy czy iść dalej i przeć do przodu czy się poddać i zostać w miejscu. To nierozłączny element naszego życia.

Nie musisz bać się popełniać błędy, są częścią Twojego rozwoju, Twojego doświadczania życia. Jednak jeśli tylko będziesz popełniać błędy to też daleko Cię ta teoria nie zaprowadzi. Musisz w odpowiedni sposób uczyć się na Twoich błędach i w sposób inteligentny eliminować ich występowanie. ? mówi Krzysztof Janowski ? trener rozwoju osobistego

Porażka jest częścią składową sukcesu. Czytając historię ludzi sukcesu, którzy zrealizowali Swoje duże życiowe cele, wymieniają, że porażka była ich nieustępliwym partnerem w dążeniu do celu - dodaje Janowski.

Nawet jeśli rozumiemy fakt, że porażka jest nieuchronna podczas drogi do realizacji celów, to i tak boimy się popełniać błędy albo wyciągamy nie odpowiednie z nich lekcje.

Dlatego właśnie powstał Dzień Rozwoju Osobistego z Inteligencją Emocjonalną. Na którym uczestnicy dowiedzą się jak sprawnie radzić sobie z własnymi emocjami, jak radzić sobie ze stresem w dniu codziennym oraz jak dobrze wyciągać wnioski z popełnionych błędów.

Dzień Rozwoju jest dla każdego kto chce m.in.

-zwiększyć swoje poczucie wartości

- radzić sobie ze stresem

- podejmować właściwe dla siebie decyzje

- lubi poznawać ciekawych ludzi

- ruszyć z miejsca a brakuje mu odwagi i determinacji

Te i inne składowe Dnia Rozwoju uczestnicy poznają już 31.05.2014r. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie w godzinach 10-16.