Z życia wzięte

Kurs językowy na Malcie, brzmi utopijnie. Kto z nas nie chciałby spędzić kilku tygodni w tym istnym raju na ziemi? Najczęściej Malta, kojarzy nam się z tygodniowym lub dwutygodniowym pobytem w luksusowym hotelu i leżakowaniu przy basenie. Idealne wakacje, ale nie dla wszystkich. Dla tych, którzy chcą ?poczuć? klimat miejsca, styl życia ludzi na Malcie oraz ich kulturę- przez chwilę poczuć się jak prawdziwy Maltańczyk. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybór kursu językowego na Malcie.

Wyjazd na kurs językowy to kilka tygodniowa możliwość życia w wybranym miejscu na świecie. Czy Malta nie jest idealnym wyborem? Poczuć się jak mieszkaniec tej cudownej wyspy. Poznać jej zwyczaje i kulturę oraz niezwykłych ludzi. Cieszyć się niezwykłym klimatem, Morzem Śródziemnym, unikalną fauną i florą oraz zwiedzać tą niezwykłą wyspę. Na Malcie możesz również poznać regionalną kuchnię śródziemnomorską.

Kurs językowy na Malcie to wakacje dla tych, którzy pragną połączyć praktykę z przyjemnością. Takie rozwiązanie daje nam możliwość spędzenia cudownego czasu na wyspie oraz codziennej nauki języka. Kursy takie są dużo bardziej wydajne niż tradycyjne kursy w kraju. Codzienne zajęcia są tak zaplanowane, żeby język stał się dla ciebie bardziej naturalny i lepiej przyswajalny. Opieka wykwalifikowanych lektorów zapewni Ci konsultacje oraz monitorowanie Twoich postępów. Gdy masz z czymś problem zostanie Ci to wyjaśnione po raz kolejny tak aby nic nie umknęło Ci podczas kursu. Indywidualne traktowanie kursantów to klucz do sukcesy.

Kiedy wybierzesz kurs językowy na Malcie w odpowiednim biurze turystycznym, nie musisz martwić się o jakość kursu, ani o organizację pobytu na miejscu. Profesjonalne biura turystyczne oferują pakiety, które są atrakcyjne cenowo, ale zorganizowane z wielką starannością. To daje nam poczucie bezpieczeństwa i pozwala spędzić ten czas w jak najbardziej efektywny sposób. Biuro turystyczne ATAS, nie dość że zapewnia bardzo szeroką ofertę kursów językowych, to jeszcze możesz tam znaleźć kurs , który odpowiada Twoim wymaganiom- tzw. Kurs szyty na miarę.