Z życia wzięte

Juz od 2001 roku oferujemy profesjonalne usługi dla firm i przedsiębiorstw usprawniające i przyspieszające funkcjonowanie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w zakresie pełnego cyklu życia firmowej dokumentacji. Kilkanaście lat doświadczenia w branży oraz pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów pozwalają nam sądzić, że nasza kompleksowa oferta znajdzie uznanie również w Państwa oczach. Z pełnym zakresem świadczonych przez nasz zespół usług mogą się Państwo zapoznać na stronie firmowej dostępnej pod adresem ekoakta.pl. Zapraszamy!

Od powstania do zniszczenia - dokumenty w rekach profesjonalistów

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, uwzględniając specyfikę branży, w jakiej porusza się jego firma oraz oczekiwania dotyczące usprawnienia obiegu i przechowywania firmowej dokumentacji. Nasze usługi są kompleksowe i w pełni profesjonalne, o czym świadczą certyfikaty jakości i bezpieczeństwa przyznane naszej firmie oraz szereg procedur wewnętrznych, które wprowadziliśmy w celu zapewnienia państwu maksymalnie wysokiego poziomu usług. Mogą Państwo skorzystać u nas z usługi kancelarii pocztowej, skanowania dokumentacji w celu jej digitalizacji, archiwizacji i przechowywania dokumentów, a także ich profesjonalnego osuszania i niszczenia (w tym także mobilnego w siedzibie Państwa firmy).

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się ze szczegółami oferty

Na naszej stronie internetowej pod adresem ekoakta.pl znajdą Państwo szczegóły naszej oferty. zapraszamy do kontaktu i współpracy firmy dowolnej wielkości ze wszystkich branż, którym zależy na unowocześnieniu i podniesieniu efektywności procesów biznesowych związanych z obiegiem informacji i dokumentów. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości mogą Państwo skorzystać z pomocy naszych konsultantów, którzy z przyjemnością będą służyć Państwu radą i wsparciem w zakresie doboru najbardziej optymalnego zakresu usług oraz pomogą doprecyzować Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa w pełni satysfakcjonująca.