Chcesz mieć piękne usta i cieszyć się atrakcyjnością? Pamiętaj, że sam uśmiech i dobra pomadka to nie wszystko – wskazana jest także systematyczna pielęgnacja. Oto sprawdzone sposoby, jak utrzymać usta w doskonałej kondycji i zyskać zmysłowy look.

Właściwie skomponowana pielęgnacja twarzy składa się z kilku etapów i jest podstawą do poprawienia kondycji skóry oraz do spowolnienia procesu starzenia. Należy zachować prawidłową sekwencję nakładanych kosmetyków. Dowiedz się, jak zadbać o swoją skórę krok po kroku.

Kremy koloryzujące, a jednocześnie pielęgnujące od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Najpopularniejsze są kremy BB, jednak koncerny kosmetyczne proponują także kremy CC. Po te ostatnie sięgają przede wszystkim kobiety, które szukają sposobu na zamaskowanie niedoskonałości skóry. Kremy CC mają jednak o wiele więcej właściwości. Jakie one są? Kiedy warto używać kremów CC?

Każda kobieta preferuje inny makijaż. Część decyduje się na mocny i wyrazisty, a część zdecydowanie wybiera ten naturalny. Odmienność make-upu determinują okoliczności, okazje, a przede wszystkim nasz charakter. To wszystko sprawia, że sięgamy po różnorodne kosmetyki – mocniejsze lub łagodniejsze. Mimo szerokiej gamy produktów są takie, które warto włączyć do tworzenia każdego rodzaju makijażu. Obok podkładu, bazy oraz pudru ważny jest też korektor pod oczy. Dowiedz się, czy warto go stosować i jakie ma zalety.

Więcej artykułów…