Od dawien dawna nasze mamy podkreślały, że śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków dnia. Gwarantuje ono energię na nadchodzące godziny oraz sprawia, że mamy motywację do pokonywanie najróżniejszych trudności. Jednak inne posiłki są równie ważne i nie powinniśmy rezygnować z ich spożywania.

Czy Yerba Mate to coś więcej niż tylko zastępca kawy? Okazuje się, że jej właściwości oraz skład wnoszą wiele dobrego dla funkcjonowania naszego organizmu. Nie tylko przywróci nam ona energii do działania, ale także zadba o nasz wygląd i samopoczucie. O czym warto wiedzieć przed zakupem oraz na jaki rodzaj Yerby się zdecydować?

Tuż przed Tłustym Czwartkiem próbujemy nowych przepisów na pączki, faworki i oponki. Na ich podstawie udoskonalamy także dotychczasowe metody przyrządzania słodkości na ostatni czwartek karnawału. Nie wszystkie pączki muszą być tuczące i ociekać z tłuszczu. Pokażemy Ci dietetyczne sposoby przyrządzania tłusto - czwartkowych wypieków. Tak przygotowane pączki znikną szybko z talerza.

Więcej artykułów…