Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego rehabilitacja domowa może być lepszym wyborem niż terapia w placówce? Dostosowanie do Twoich potrzeb, oszczędność czasu i pieniędzy, a przede wszystkim dostępność - to tylko niektóre z zalet. W tym artykule omówimy, dlaczego coraz więcej osób wybiera rehabilitację w komforcie własnego domu i jakie korzyści to przynosi.

Istnieje wiele przyczyn niedoboru snu: praca, obowiązki domowe, dzieci, zmartwienia, imprezy lub oglądanie telewizji do późnych godzin nocnych, a to tylko kilka z nich. Nie zawsze farmakoterapia jest potrzebna. Jednak w niektórych przypadkach o silne leki nasenne bez recepty zapytaj lekarza.

USG ginekologiczne to jedno z podstawowych badań narządów rodnych kobiety. Za jego pomocą można dokładnie ocenić stan jajników, jajowodów i macicy, co ma szczególne znaczenie w diagnostyce niepłodności, nowotworów oraz innych zaburzeń czy schorzeń. Badanie USG ginekologiczne jest też bardzo istotne u pacjentek w ciąży, które muszą je wykonać do kilku razy. Ultrasonografię przeprowadza się zarówno kontrolnie, jak i profilaktycznie.

Więcej artykułów…