E-recepta jest elektronicznym dokumentem, który ma na celu zastąpienie tradycyjnej, papierowej recepty. Można otrzymać ją SMS-em, mailem lub też poprosić o papierowy wydruk. To ogromne ułatwienie dla pacjentów, gdyż wszystkie e-recepty mogą być zapisywane na internetowym Koncie Pacjenta, dzięki czemu nie ma możliwości zgubienia recepty. Pozostaje jednak pytanie, jak zrealizować e-receptę i czy procedury są takie same jak w przypadku recepty tradycyjnej.

fot: pexels.com

Tabletki na potencję po raz pierwszy pojawiły się w aptekach ponad 20 lat temu i wywołały one wówczas dość wiele kontrowersji. Obecnie powoli stają się one jednak czymś bardziej powszechnym aniżeli szokującym. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wiele ciekawych pytań związanych z lekami na potencję, które pozwolą Ci zrozumieć mechanizm ich działania.

Terapia online to nowoczesna forma oddziaływań psychologicznych, której głównym celem jest pomoc pacjentowi w konkretnych zaburzeniach psychicznych oraz problemach osobistych i zawodowych. Psychoterapia prowadzona zdalnie jest wygodnym rozwiązaniem, które niesie ze sobą pozytywne efekty.

Więcej artykułów…