Terapia online to nowoczesna forma oddziaływań psychologicznych, której głównym celem jest pomoc pacjentowi w konkretnych zaburzeniach psychicznych oraz problemach osobistych i zawodowych. Psychoterapia prowadzona zdalnie jest wygodnym rozwiązaniem, które niesie ze sobą pozytywne efekty.

Sprzęt potrzebny do rehabilitacji jest niezbędny w bardzo wielu różnych schorzeniach. Niektóre z nich są stosunkowo lekkie, ale mimo wszystko wymagające rehabilitacji. Wiele chorób jednak jest bardziej skomplikowanych i wymaga bardzo szczegółowego działania.

Kurkuma często jest stosowana jako przyprawa w przemyśle spożywczym. Jednak roślina ta wykazuje wiele właściwości zdrowotnych, dlatego w medycynie była stosowana już w czasach starożytnych. Jej głównym składnikiem jest kurkumina, dzięki której zawdzięcza swą moc. Jak wpływa na organizm i dla kogo przeznaczony jest suplement z tym składnikiem?

Jest wiele osób, które zaczynają swoją przygodę z odchudzaniem i mimo dobrych chęci waga nie spada a czasem wręcz rośnie i nie do końca wiesz co jest nie tak. Jest wiele mitów jak i błędów żywieniowych, których warto unikać chcąc zrzucić na wadze.

Więcej artykułów…