23
Śr, Paź

Implantologia Radom - jak znaleźć alternatywę dla protez w okolicach Magdalenki, Tarczyna, Białobrzegów, Zalesia i Warki.

Aparaty słuchowe to urządzenia osobiste. Stosując je, można odnieść znaczące korzyści w poprawie słuchu i funkcjonowaniu społecznym. Jednak aby tak było, trzeba je odpowiednio wybrać i zaprogramować. Świadomy i aktywny udział pacjenta w doborze aparatu słuchowego jest niezwykle istotny dla komfortu codziennego korzystania z urządzenia.

Wraz z upływem lat w organizmie mężczyzny zachodzi wiele zmian. Zwłaszcza po 50 roku życia mężczyźni są bardziej narażeni na rozwój chorób takich jak: zaburzenia układu krążenia, choroby serca i płuc. Dużym problemem pozostaje również nadwaga, której konsekwencją jest rosnąca liczba mężczyzn cierpiących na cukrzycę typu 2 czy nadciśnienie tętnicze. Wiek 50+ to również wyższy współczynnik chorób prostaty, w których występują objawy przerostu prostaty. Poza dietą i aktywnością sportową - badania profilaktyczne są jednym z najważniejszych czynników wpływających na zachowanie dobrego zdrowia.

Periodontologia to specjalność stomatologiczna zajmująca się przede wszystkim leczeniem chorób zapalnych prowadzących do niszczenia dziąseł. Praca periodontologa polega również na profilaktyce i diagnozowaniu ewentualnych chorób. Specjaliści z tej dziedziny powinni oferować szeroką skalę zabiegów, aby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom. Jakie są cechy dobrego periodontologa?

Więcej artykułów…