19
Śr, Gru

Olej CBD uzyskuje się z nasion konopi siewnych (przemysłowych). Jego skład i właściwości wykorzystywane są w wielu terapiach. Jak olej konopny wpływa na nasze zdrowie i kiedy warto go stosować?

Szeroka oferta rynkowa sprawia, że każdy powinien znaleźć produkty, które z jednej strony pozwolą zadbać o wzrok, a z drugiej sprawią, że będziemy czuć się po prostu swobodnie. Co jednak zrobić, gdy wybór jest zbyt duży?

Zanieczyszczenie powietrza jest odpowiedzialne za ponad 5,5 miliona przedwczesnych zgonów rocznie na całym świecie. Na szczęście, dziś wiele się robi, aby zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza i chronić ludzi, ale jest jeszcze wiele do zrobienia. Im więcej ludzi mówi o zanieczyszczeniu powietrza, tym bardziej się kształcimy i tym szybciej zostaną podjęte niezbędne kroki w celu jego wyeliminowania.

Okres jesienno – zimowy, to czas kiedy rodzice szczególnie muszą zadbać o zdrowie swoich maluszków. Wychodząc na dwór musimy pamiętać, aby je ciepło ubrać, założyć czapkę, szalik, grubą kurtkę. Jednak jeśli dziecko jest przewożone w samochodzie, to zakładanie grubej kurtki czy kombinezonu, jak twierdzą eksperci może być niebezpieczne. Nawet jeśli zamierzamy podróżować tylko na krótkim dystansie

Więcej artykułów…