Zdrowie

Współczesny świat rozwija się bardzo dynamicznie, skupiając ludzi, a zwłaszcza dzieci i młodzież wokół niebieskich ekranów telefonów i tabletów. Rozwój techniki oprócz olbrzymich korzyści niesie ze sobą także szereg niekorzystnych zjawisk, jak uzależnienie ludzi od internetu i ich znaczne ograniczenie aktywności fizycznej na rzecz długich godzin spędzanych przed szklanym ekranem laptopa czy telefonu.Takie zjawiska stają się wyjątkowo groźne dla dzieci i młodzieży, bo jak żadne inne negatywnie wpływają na ich zdrowie i samopoczucie. Dlatego już od najmłodszych lat należy rozwijać w dzieciach pasję do sportów i różnego rodzaju aktywności, by rozwijali się harmonijnie i zdrowo.

Jak ryba w wodzie...czyli z wodą za pan brat

Oswojenie z wodą podczas nauki pływania to doskonały sposób na nudę i znakomite zdrowie dla każdego dziecka, nawet tego kilkuletniego. Zajęcia na basenie mają dobroczynny wpływ na cały organizm bowiem usprawnia działanie wszystkich narządów, poprawia ich wydolność, kondycję oraz pięknie wysmukla całe ciało. Dlatego warto od najmłodszych lat zachęcać dzieci do korzystania z dobrodziejstw, jakie dają zajęcia na basenie, by rozwijać i pielęgnować w nich pasję do pływania. Skuteczną i bardzo pomocną w tym działaniu może okazać się tutaj Szkoła Pływania w Chełmcu, oferująca ciekawe zajęcia z nauki pływania zarówno dla kilkuletnich dzieci, jak i młodzieży oraz  dorosłych, pragnących uczyć się pływać i doskonalić technikę pływania. Szkoła w Chełmcu posiada wykwalifikowaną kadrę,którą stanowią pełni zapału i pasji nauczyciele wychowania fizycznego, posiadający uprawnienia instruktorskie w pływaniu. Szkoła przywiązuje ogromną wagę do indywidualizacji toku zajęć do możliwości motorycznych i biologicznych uczniów, przez co każde zajęcia stają się cennym doświadczeniem dla dzieci w każdej grupie wiekowej. Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania Szkoły działającej w Chełmcu można znaleźć na stronie internetowej, dającej jasny i klarowny obraz tego wyjątkowego miejsca.

Nowoczesne techniki kontrolujące umiejętności podopiecznych

Szkoła Pływania w Chełmcu to nie tylko wyspecjalizowani instruktorzy pełni pasji, cierpliwości, ogromnego zaangażowania i indywidualnego podejścia do uczestników, ale także wysokiej klasy sprzęt rejestrujący, który umożliwia obserwowanie i korygowane ewentualnych nieprawidłowości podczas nauki pływania na bieżąco, w sposób systematyczny. Profesjonalne kamery cyfrowe dają możliwość obserwowania poczynań każdego uczestnika także pod wodą, przez co zajęcia skutecznie uczą i doskonalą naukę pływania.

Zajęcia indywidualne i grupowe

Szkoła Pływania działająca na terenie Chełmca i okolic oferuje zajęcia pływania indywidualne i grupowe, pozwalające na efektywną i satysfakcjonującą każdego uczestnika naukę pływania. Każde spotkanie przebiega w miłej i przyjemnej atmosferze, udzielającej się zarówno tym młodszym, jak i starszym dzieciom. Dzięki temu nauka pływania daje poczucie spełnienia i wspaniałej zabawy, a czas poświęcony na takie zajęcia nigdy nie jest stracony.

Szkoła Pływania to doskonałe miejsce nie tylko do nauki pływania i technik jej doskonalenia, ale także rozwijania zgrabnej i szczupłej sylwetki oraz korygowania wszelkich wad postawy. Takie miejsce stanowi doskonałą rozrywkę dla każdego małego  i dużego miłośnika wody.

Szkoła Pływania Chełmiec
Adres:
ul. Marcinkowicka 9,
33-395 Chełmiec

kontakt szkola plywania chelmiec